fc0b785081ed0e3872f118d005f9b7e1.png

dnia | tygodnia | miesiaca | roku

Szukana fraza:

Data publikacji:

Znaleziono 38 wpisów

Po raz kolejny chciałabym prosić w imieniu Pani Asi o wpłaty i/lub udostępnienia jej historii na portalach społecznościowych - facebooku, twitterze, google+... Może ktoś zechce wpłacić chociażby najdrobniejszą kwotę, która może stać się nieocenia w całości zbiórki.

Jeszcze pięc dni i opuszczę Śląsk. Nareszcie! Miesiące odkładania (praca jedynie dorywczo kokosów co bądź nie przynosi) opłaciły się. Lada moment zniknę na dwa tygodnie! Czeka na mnie plaża, słońce i kolorowe drinki.

Batalia o Gen. Jerzego Ziętka trwa, wielkie pretensje, bo to duch przeszłości, w dodatku pochodzącu z czasów komuny. Powiem lekceważąco: i co z tego?

Tylko odpowiedzialność, o czym chorzowskie schronisko (i nie tylko ono) często przypomina. Mimo to, niestety powszechnym zjawiskiem jest, że ludzie kupują psy wybranej razy, bo widzieli takową w filmie, a potem porzucają lub oddają zwierzę, nie radząc sobie z nim, lub po prostu szał opada i maskotka nie jest potrzebna.

Chorzowianka, matka, partnerka, a także kobieta, która dała dom wielu zwierzętom, w tym i pochodzącym ze schroniska - w jej mieszkaniu żyją trzy koty i pies. Okazała serce, ale teraz sama potrzebuje takiego gestu. Dlatego proszę w jej imieniu - pomóżcie.

Dołącz do
swoich znajomych!