0

Hurtownia Sprzętu Sportowego

"Okapi"

Adres:
Truchana 27
41-500 Chorzów

Telefon:
501 174 902

E-mail:

Strona:

GODZINY OTWARCIA
poniedziałek:
-
wtorek:
-
środa:
-
czwartek:
-
piątek:
-
sobota:
-
niedziela:
-
OPCJE
Udogodnienia:
O firmie

Firma Okapi powstała w 1990 roku. Powołując Firmę Założyciele kierowali się przede wszystkim zdobytym już doświadczeniem, a dobra znajomość rynku sportowego do dziś jest fundamentem działalności i strategii Okapi.

Mamy przyjemność zaprezentować naszą ofertę skierowaną dla sklepów, szkół, klubów sportowych oraz odbiorców indywidualnych.

Prawie 20 lat praktyki w dostarczaniu sprawdzonej jakości sprzętu sportowego dla rożnego typu odbiorców  w obrębie szeroko rozumianej dziedziny sportowej nauczyło nas indywidualnego podejścia do klienta. Każdy z nas uprawiając sport amatorsko czy też zawodowo posiada indywidualne preferencje jak i upodobania. W związku z tym staramy się przedstawić Państwu szeroką gamę możliwości, aby każdy znalazł coś dla siebie.

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szeroką gamę produktów w niezwykle atrakcyjnych cenach. Posiadamy doświadczenie w handlu artykułami sportowymi, a w trakcie naszej wieloletniej działalności nawiązaliśmy współpracę z czołowymi dostawcami sprzętu sportowego Pozwoliło to nam na wyselekcjonowanie oferty, która z pewnością Państwa zadowoli.

Galeria
Brak zdjęć...
Lokalizacja
Dołącz do
swoich znajomych!