0

MediSystem

Honorata

Adres:
Główna 31
41-503 Chorzów

Telefon:
32 445 71 42

E-mail:

Strona:

GODZINY OTWARCIA
poniedziałek:
-
wtorek:
-
środa:
-
czwartek:
-
piątek:
-
sobota:
-
niedziela:
-
OPCJE
Udogodnienia:
FACEBOOK
O firmie

Opieka krótkoterminowa to propozycja opracowana przez specjalistów MEDI-system w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na czasowe pobyty w wyspecjalizowanych ośrodkach, mające na celu poprawę komfortu i jakości życia osób w podeszłym wieku. W trakcie pobytu krótkoterminowego pacjenci pozostają pod stałą opieką doświadczonych lekarzy i pielęgniarek.

Oferta czasowych pobytów wyręczających jest skierowana do osób starszych, zarówno przewlekle chorych, jak i zdrowych, ale wymagających stałej pomocy oraz wsparcia. Opieka krótkoterminowa, to również czasowe wyręczenie opiekunów, którzy potrzebują chwili wytchnienia i odpoczynku od codziennych obowiązków. Szczególnym uznaniem naszych klientów, którzy nie chcą na stałe rozstawać się z bliską osobą, cieszą się turnusy w miesiącach letnich, w ramach opieki wakacyjnej.

Celem usprawniających turnusów krótkoterminowych oferowanych przez MEDI-system HONORATA jest jak najszybsza poprawa jakości życia pacjentów, wymagających częściowej lub stałej pomocy oraz wsparcia. W trakcie  pobytu koncentrujemy nasze wysiłki na zwiększaniu samodzielności seniorów lub na powrocie do sprawności po przebytych urazach czy chorobach. Nasi pacjenci często podkreślają dużą skuteczność metod realizowanych w ramach pobytów krótkoterminowych MEDI-system w porównaniu z innych formami rehabilitacji.

MEDI-system to największa w Polsce sieć placówek opiekuńczo-rehabilitacyjno-leczniczych. Do tej pory z naszych usług skorzystało ponad 10 000 pacjentów i ich rodzin. O zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów dba wykwalifikowany i zgrany zespół, liczący ponad 500 osób. Wśród nich są lekarze wielu specjalizacji, rehabilitanci, pielęgniarki, opiekunki, psycholodzy, terapeuci, a także personel administracyjny i pomocniczy.

Tworzone przez nas programy rehabilitacyjne i lecznicze powstają w oparciu o 14-letnie doświadczenie i stałą współpracę z ekspertami w dziedzinie medycyny, rehabilitacji, psychologii i terapii.

Galeria
Lokalizacja
Dołącz do
swoich znajomych!