Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
czwartek, 18 grudnia 2025 19:38
Reklama Baner reklamowy
Reklama

MORiS zaprasza na... Bal Maseczkowy!

Już jutro ostatni dzień karnawału. Z tej okazji Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu zaprasza mieszkańców na... Bal Maseczkowy!
MORiS zaprasza na... Bal Maseczkowy!

Bal Maseczkowy odbędzie się na lodowisku, które w tym roku zostało rozstawione na chorzowskim rynku, pod gmachem urzędu miasta. Impreza rozpocznie się o godz. 18:00 i potrwa do godz. 21:00. Bilety można kupić TUTAJ.

- Za konsolą stanie DJ, który tego dnia zadba nie tylko o dobrą muzykę, ale również świetną atmosferę! Będziemy bawić się w rytm waszych ulubionych kawałków – a to wszystko z łyżwami na nogach. Zgodnie z aktualnymi wytycznymi na lodowisku wymagane jest zasłanianie ust i nosa – wszystkie osoby z wyróżniającą się maseczką otrzymają słodką niespodziankę - zachęca MORiS.

Chorzowskie lodowisko zostało uruchomione na początku grudnia. Niestety sytuacja epidemiczna i wprowadzone obostrzenia zmusiły MORiS najpierw do zawieszenia działalności obiektu do 17 stycznia, a następnie do zakończenia sezonu łyżwiarskiego. Decyzję zmieniono jednak po poluzowaniu obostrzeń, ogłoszonym niedawno przez rząd, a ślizgawka została ponownie uruchomiona w ubiegły piątek.

Oprócz lodowiska otwarte zostały również baseny przy ul. Granicznej 92 i Placu Powstańców Śląskich, a także saunarium przy i Placu Powstańców Śląskich, sauny przy ul. Dąbrowskiego 113, ul. Granicznej 92 oraz przy ul. Lompy 10a.

 

Fot. MORiS


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: bRawoTreść komentarza: Brawo Panowie i Panie! Macie mój głos w kolejnych wyborach! Nie dla kolejnego stadionu dla prywatnego podmiotu jakim jest Ruch Chorzów! Tak, dla infrastruktury i edukacji! Tak dla Chorzowa!Data dodania komentarza: 18.12.2025, 16:29Źródło komentarza: Radni odrzucili projekt budżetu Chorzowa na rok 2026Autor komentarza: V.Treść komentarza: Masz prawo zamówień publicznych tego nie przeskoczysz.Data dodania komentarza: 18.12.2025, 15:11Źródło komentarza: Chorzów: który ekspert zbada estakadę? Wpłynęły dwie ofertyAutor komentarza: slazakTreść komentarza: A nie lepiej tych pseudo-kibicow sprzedać do ruskich na narządy? Wiecie ile to pieniedzy jest?! na pewno na stadion starczy i jeszcze cos do kieszeni wejdzie bokiem hahahaData dodania komentarza: 18.12.2025, 15:00Źródło komentarza: Park Śląski ma problem. Chorzów nie chce już zwalniać spółki z podatkuAutor komentarza: slazakTreść komentarza: Złego slowa nie powiem na te restauracje! Zawsze smaczne hamburgery albo rolada mniam mniam. Oczywiście obsluga fantastyczna;)Data dodania komentarza: 18.12.2025, 14:55Źródło komentarza: Magda Gessler znów zawitała do Chorzowa. Jeden z lokali gastronomicznych właśnie przeszedł rewolucję!Autor komentarza: z.Treść komentarza: To było do przewidzenia....Data dodania komentarza: 18.12.2025, 14:14Źródło komentarza: Radni odrzucili projekt budżetu Chorzowa na rok 2026Autor komentarza: RewolucjonistaTreść komentarza: Tutaj to i Gordon Ramsay by nie pomógł. Pan Michałek jest w stanie zarżnąć absolutnie każdy biznes. Ale za to jak już właściciele skończą na zasiłku to będą idealnymi konsumentami naszej sportowej wizytówki miasta :(Data dodania komentarza: 17.12.2025, 17:35Źródło komentarza: Magda Gessler znów zawitała do Chorzowa. Jeden z lokali gastronomicznych właśnie przeszedł rewolucję!
Reklama
Reklama
Reklama