Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
czwartek, 18 grudnia 2025 19:34
Reklama Baner reklamowy
Reklama

Rozbudowa Centrum Konferencyjno-Biznesowego Stadionu Śląsiego

1785m2 powierzchni, 6 projektorów, wydarzenia dla ponad 500 osób oraz elastyczna możliwość podziału na mniejsze części. Tak w skrócie opisać można powstające przestrzenie Centrum Konferencyjno-Biznesowego Stadionu Śląskiego. Całość zostanie oddana do użytku wiosną tego roku.
Rozbudowa Centrum Konferencyjno-Biznesowego Stadionu Śląsiego

Pierwsze prace rozpoczęły się w październiku ubiegłego roku od rozbiórki istniejących ścian oraz zainstalowania ogrzewania podłogowego i wykonania wylewek. Obecnie działania skupiają się na systemach klimatyzacji i wentylacji. Na dniach zakończy się nakładanie tynków akustycznych, które zapewnią odpowiednie wyciszenie nowych pomieszczeń.

- Nowa część Centrum Konferencyjno-Biznesowego zwiększy atrakcyjność Stadionu Śląskiego i spełni oczekiwania organizatorów przeróżnych wydarzeń. Będą oni mogli przeprowadzić swoje wykłady, szkolenia i spotkania w komfortowych i spełniających najwyższe standardy warunkach – mówi Bartłomiej Kowalski, Dyrektor Generalny Stadionu Śląskiego. – Całość wyposażona będzie w nowoczesny sprzęt multimedialny sterowany za pomocą iPada. Przy wykorzystaniu całej przestrzeni prezentowane treści mogą wyświetlać się nawet na 6 projektorach  – dodaje.

Po zakończeniu prac związanych z wentylacją rozpoczną się montaże stolarki wewnętrznej. Następnie prace końcowe obejmować będą instalację ścianek mobilnych, montaż wykładzin, forniru i mebli. Nowe przestrzenie Stadionu Śląskiego zostaną oddane do użytku wiosną bieżącego roku.

Źródło: Informacja prasowa


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: bRawoTreść komentarza: Brawo Panowie i Panie! Macie mój głos w kolejnych wyborach! Nie dla kolejnego stadionu dla prywatnego podmiotu jakim jest Ruch Chorzów! Tak, dla infrastruktury i edukacji! Tak dla Chorzowa!Data dodania komentarza: 18.12.2025, 16:29Źródło komentarza: Radni odrzucili projekt budżetu Chorzowa na rok 2026Autor komentarza: V.Treść komentarza: Masz prawo zamówień publicznych tego nie przeskoczysz.Data dodania komentarza: 18.12.2025, 15:11Źródło komentarza: Chorzów: który ekspert zbada estakadę? Wpłynęły dwie ofertyAutor komentarza: slazakTreść komentarza: A nie lepiej tych pseudo-kibicow sprzedać do ruskich na narządy? Wiecie ile to pieniedzy jest?! na pewno na stadion starczy i jeszcze cos do kieszeni wejdzie bokiem hahahaData dodania komentarza: 18.12.2025, 15:00Źródło komentarza: Park Śląski ma problem. Chorzów nie chce już zwalniać spółki z podatkuAutor komentarza: slazakTreść komentarza: Złego slowa nie powiem na te restauracje! Zawsze smaczne hamburgery albo rolada mniam mniam. Oczywiście obsluga fantastyczna;)Data dodania komentarza: 18.12.2025, 14:55Źródło komentarza: Magda Gessler znów zawitała do Chorzowa. Jeden z lokali gastronomicznych właśnie przeszedł rewolucję!Autor komentarza: z.Treść komentarza: To było do przewidzenia....Data dodania komentarza: 18.12.2025, 14:14Źródło komentarza: Radni odrzucili projekt budżetu Chorzowa na rok 2026Autor komentarza: RewolucjonistaTreść komentarza: Tutaj to i Gordon Ramsay by nie pomógł. Pan Michałek jest w stanie zarżnąć absolutnie każdy biznes. Ale za to jak już właściciele skończą na zasiłku to będą idealnymi konsumentami naszej sportowej wizytówki miasta :(Data dodania komentarza: 17.12.2025, 17:35Źródło komentarza: Magda Gessler znów zawitała do Chorzowa. Jeden z lokali gastronomicznych właśnie przeszedł rewolucję!
Reklama
Reklama
Reklama