Przed Niebieskimi największy jak do tej pory sprawdzian podczas rundy wiosennej. Już jutro podopieczni Łukasza Berety zmierzą się ze Ślęzą Wrocław. Jesienią spotkanie obu drużyn zakończyło się zwycięstwem wrocławian 1:0 (0:0). Ruch będzie chciał zrewanżować się za tamtą porażkę. Dodatkowo mecz ma ogromne znaczenie w kontekście walki o awans, bowiem sobotni rywale zajmują 2. miejsce w ligowej tabeli, mając na swoim koncie 50 punktów. Niebiescy z dorobkiem 59 punktów plasują się pozycji lidera i są niepokonani od wznowienia rozgrywek, po przerwie zimowej.
Drużyna 14-krotnego Mistrza Polski będzie musiała poradzić sobie bez Marcina Kowalskiego. Defensor czeka pauza na skutek przekroczenia limitu żółtych kartek.
Klub tradycyjnie przeprowadzi transmisję meczu. Spotkanie skomentuje Tomasz Ferens w towarzystwie Marcina Molka, byłego zawodnika Ruchu i trenera Ruchu. Dostęp do transmisji można nabyć za pośrednictwem strony: https://tv.ruchchorzow.com.pl/
Początek spotkania 10 kwietnia, o godzinie 18:00.
fot.: Ruch Chorzów










Napisz komentarz
Komentarze