Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Baner reklamowy

Od poniedziałku obiekty na świeżym powietrzu ponownie otwarte

Od najbliższego poniedziałku (19 kwietnia) ponownie będziemy mogli zaczerpnąć ruchu na świeżym powietrzu. W naszym mieście otwarte zostaną orliki, kort padla oraz bieżnia lekkoatletyczną.
Od poniedziałku obiekty na świeżym powietrzu ponownie otwarte

Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu poinformował, że wznowi działalność orlików przy ul. Kościuszki oraz ul. 3 Maja i kortu do padla przy ul. Katowickiej 6. Ponadto będziemy mogli wybrać się na bieżnię stadionu przy ul. Lompy.

Korzystając z obiektów należy zachować dystans społeczny. Obowiązkowa jest także dezynfekcja rąk, a także zakrywanie ust i nosa do momentu wejścia na boisko. Ze względu na konieczność dezynfekcji boiska po każdym wynajęciu, rezerwacje będą skracane o 15 minut.

- Przypominamy również, że baseny i siłownia dostępne są jedynie dla zawodników będących członkami kadry narodowej w sporcie olimpijskim oraz dla zawodników przygotowujących się do igrzysk olimpijskich, igrzysk paraolimpijskich lub igrzysk głuchych - poinformował MORiS.

Informacje na temat rezerwacji znajdziecie TUTAJ.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: LittleMiTreść komentarza: Taką stajnię Augiasza można posprzątać tylko za odpowiednią kasę i pewność, że się ma wolną rękę do robienia porządków.Data dodania komentarza: 20.05.2026, 15:12Źródło komentarza: Ośrodek Pomocy Społecznej w Świętochłowicach nadal bez nowego dyrektora. Jest kolejna rekrutacjaAutor komentarza: InfoTreść komentarza: Przybył w sprawie transkrypcji zastępcy ?Data dodania komentarza: 20.05.2026, 08:07Źródło komentarza: Adam Andruszkiewicz z Kancelarii Prezydenta RP z wizytą w ChorzowieAutor komentarza: slazakTreść komentarza: Taaa chyba kolejne SB i ZOMO za nasze podatki!Data dodania komentarza: 19.05.2026, 07:20Źródło komentarza: W Chorzowie powstaje pierwsza w Polsce klasa służb specjalnych!Autor komentarza: katTreść komentarza: Czas na zmiany.Dość michałków.Data dodania komentarza: 18.05.2026, 20:39Źródło komentarza: Adam Andruszkiewicz z Kancelarii Prezydenta RP z wizytą w ChorzowieAutor komentarza: K.Treść komentarza: Coś wam to nie idzie. Zainteresowania nie ma?Data dodania komentarza: 18.05.2026, 17:42Źródło komentarza: Zainteresowani wynajmem przy ul. Michałkowickiej muszą się pospieszyć. Zostały trzy ostatnie mieszkania!Autor komentarza: K.Treść komentarza: To będzie ta młodzieżówka od "czolem wielkiej polsce" sajmonka i andruszkiewicza?Data dodania komentarza: 18.05.2026, 17:41Źródło komentarza: W Chorzowie powstaje pierwsza w Polsce klasa służb specjalnych!
Reklama
Reklama