Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Baner reklamowy

Bereta: Stadion wytworzył wyjątkową atmosferę

Kibice oraz zawodnicy Ruchu Chorzów mają powody do zadowolenia. Niebiescy po trudnym meczu, pokonali w ubiegłą sobotę rezerwy Zagłębia Lubin. Głos po spotkaniu zabrał Mariusz Idzik oraz trener Łukasz Bereta.
Bereta: Stadion wytworzył wyjątkową atmosferę

- Nie był to łatwy mecz. Tak naprawdę wiemy, że Zagłębie to jest taka drużyna, że jeśli od razu im nie wybijemy tej piłki „z głowy”, to mają bardzo dobry zespół, bardzo młody, dobrze zorganizowany, świetnie wyszkolony technicznie. Ten mecz odbywał się na bardzo wysokim poziomie, na bardzo wysokiej intensywności. Stadion wytworzył wyjątkową atmosferę wielkiego spotkania. Zabrakło tylko kibiców – ocenił szkoleniowiec Ruchu, Łukasz Bereta.

- Myślę, że wyszarpaliśmy tak naprawdę te trzy punkty. Udało się po tej jednej akcji, po błędzie stoperów Zagłębia i na pewno cieszymy się, że podtrzymujemy tę passę – mówił po spotkaniu snajper Niebieskich, Mariusz Idzik.

fot.: Ruch Chorzów


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: LittleMiTreść komentarza: Taką stajnię Augiasza można posprzątać tylko za odpowiednią kasę i pewność, że się ma wolną rękę do robienia porządków.Data dodania komentarza: 20.05.2026, 15:12Źródło komentarza: Ośrodek Pomocy Społecznej w Świętochłowicach nadal bez nowego dyrektora. Jest kolejna rekrutacjaAutor komentarza: InfoTreść komentarza: Przybył w sprawie transkrypcji zastępcy ?Data dodania komentarza: 20.05.2026, 08:07Źródło komentarza: Adam Andruszkiewicz z Kancelarii Prezydenta RP z wizytą w ChorzowieAutor komentarza: slazakTreść komentarza: Taaa chyba kolejne SB i ZOMO za nasze podatki!Data dodania komentarza: 19.05.2026, 07:20Źródło komentarza: W Chorzowie powstaje pierwsza w Polsce klasa służb specjalnych!Autor komentarza: katTreść komentarza: Czas na zmiany.Dość michałków.Data dodania komentarza: 18.05.2026, 20:39Źródło komentarza: Adam Andruszkiewicz z Kancelarii Prezydenta RP z wizytą w ChorzowieAutor komentarza: K.Treść komentarza: Coś wam to nie idzie. Zainteresowania nie ma?Data dodania komentarza: 18.05.2026, 17:42Źródło komentarza: Zainteresowani wynajmem przy ul. Michałkowickiej muszą się pospieszyć. Zostały trzy ostatnie mieszkania!Autor komentarza: K.Treść komentarza: To będzie ta młodzieżówka od "czolem wielkiej polsce" sajmonka i andruszkiewicza?Data dodania komentarza: 18.05.2026, 17:41Źródło komentarza: W Chorzowie powstaje pierwsza w Polsce klasa służb specjalnych!
Reklama
Reklama