Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama Baner reklamowy
ReklamaBudowa i remont na Ceneo

Ruch Chorzów zagra z Koroną Kielce

W najbliższą środę Niebiescy rozegrają czwarty mecz kontrolny w okresie przygotowawczym do nowego sezonu. Rywalem zespołu będzie kolejny przedstawiciel I ligi – Korona Kielce.
Ruch Chorzów zagra z Koroną Kielce

Sparing zostanie rozegrany w środę w Kielcach na Suzuki Arenie, gdzie Korona rozgrywa swoje ligowe spotkania. Pierwszy gwizdek zaplanowano na godz. 12:30. Mecz będzie otwarty dla kibiców. Na obiekt będzie mogło wejść 999 osób. Transmisję z Kielc będzie można śledzić na kanale RUCH TV.

Zespół Korony, który w minionym sezonie zajął 12. miejsce w tabeli I ligi, rozegrał już dwa sparingi w letnim okresie przygotowawczym i oba wygrał – 3:2 z Zagłębiem Sosnowiec i 2:0 z Widzewem Łódź. Dla Niebieskich środowy mecz będzie trzecim kolejnym sprawdzianem z przedstawicielem I ligi. Wcześniej podopieczni trenera Jarosława Skrobacza zremisowali z GKS Jastrzębie 1:1 i Odrą Opole 0:0.

W trakcie rozpoczętego w poniedziałek zgrupowania chorzowianie rozegrają łaćznie dwa sparingi. Na zakończenie obozu w Kamieniu zmierzą się jeszcze z Ruchem Zdzieszowice, który w minionym sezonie wygrał IV ligę opolską. 

 

Źródło: Ruch Chorzów


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: Dawny UczeńTreść komentarza: Jeśli chodzi o TME z Batorego to na pewno nigdzie żaden uczeń nie pojedzie. Tak było zawsze. To tradycja tego przybytku. Rżnąć pieniądze od rodziców i mówić że szkoła nie ma pieniędzy.Data dodania komentarza: 6.12.2025, 12:58Źródło komentarza: Chorzów pozyskał fundusze z ministerialnego przedsięwzięcia pn. „Wyjście z klasą”Autor komentarza: Gdyby…Treść komentarza: Gdyby Michałek zarządzał SŚ to by tam pewnie zamiast Diamentowej Ligi była giełda samochodowa :)Data dodania komentarza: 6.12.2025, 12:14Źródło komentarza: Prezent mikołajkowy: najlepszy lekkoatleta świata wraca na Śląsk!Autor komentarza: <a href="https://moose”.pl/>Konrad</a>Treść komentarza: Ostatnio dowiedziałem się o certyfikatach, aż mi głupio, że nigdy wcześniej na nie nie trafiłemData dodania komentarza: 6.12.2025, 12:03Źródło komentarza: DELE – czym jest i kto może go zdawać?Autor komentarza: Synek z CwajkiTreść komentarza: Wolki nie da się już uratować. Przede wszystkim chorzowianie nie chodzą na Wolkę. Wolą iść do lidla za tory. Wolka już umarła. Trzeba się zastanowić nad tym, co innego na Wolce zrobić. Mieszkaniówkę z preferencyjnymi mieszkaniami? Bo handlu to tu już nie będzie.Data dodania komentarza: 5.12.2025, 22:10Źródło komentarza: "Plan ożywienia ulicy Wolności będzie naszą wspólną koncepcją"Autor komentarza: W.Treść komentarza: Symbole parku są demontowane przez spółkę Time&Quality Co.- czyli przez czas i jakość tych symboli zagwarantowaną technikami budowlanymi lat 70-tych.Data dodania komentarza: 5.12.2025, 11:41Źródło komentarza: Żyrafa wciąż bez głowy. I chyba jeszcze długo jej nie odzyskaAutor komentarza: REFERENDUMTreść komentarza: Transport? Edukacja? Nieee…. W Chorzowie potrzebny jest drugi stadion! *najlepiej taki za pół miliarda 🙃 A co? Stać nas!Data dodania komentarza: 5.12.2025, 10:58Źródło komentarza: Prace rozbiórkowe przy Cichej 6 trwają w najlepsze. Ze stadionu zniknęła już legendarna Omega
Reklama
Reklama
Reklama