Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama Baner reklamowy
ReklamaBudowa i remont na Ceneo

Wiemy kiedy Ruch zagra z Garbarnią. Ruszyła sprzedaż biletów

Znamy ostateczny termin meczu w ramach 5. kolejki eWinner 2. ligi, w którym Niebiescy podejmą Garbarnię Kraków. Klub uruchomił sprzedaż biletów na to spotkanie.
Wiemy kiedy Ruch zagra z Garbarnią. Ruszyła sprzedaż biletów

Termin meczu z Garbarnią Kraków był do tej pory niejasny ze względu na kwestię transmisji telewizyjnej. Przypomnijmy, że Telewizja Polska w każdej kolejce eWinner 2. ligi wybiera jedno spotkanie, które dostępne jest na antenie TVP Sport. W 5. serii gier ostatecznie nie padło na starcie Niebieskich z krakowską drużyną.

W związku z tym ostatecznie termin spotkania został zatwierdzony na 21 sierpnia 2021, o godzinie 18:00.

Klub uruchomił jednocześnie sprzedaż wejściówek. Tradycyjne można nabyć je za pomocą sprzedaży internetowej (KLIKNIJ TUTAJ), a także Strefie Kibica przy Cichej (czynne od poniedziałku do piątku, od 10:00 – 17:00) oraz sklepie eRka przy ul. Jagiellońskiej (czynne od poniedziałku do piątku, od 10:00 – 18:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00).

W dalszym ciągu można zakupić także bilet na mecz 3. kolejki Ruch Chorzów – GKS Bełchatów, który odbędzie się w najbliższą sobotę o 13:20.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: Dawny UczeńTreść komentarza: Jeśli chodzi o TME z Batorego to na pewno nigdzie żaden uczeń nie pojedzie. Tak było zawsze. To tradycja tego przybytku. Rżnąć pieniądze od rodziców i mówić że szkoła nie ma pieniędzy.Data dodania komentarza: 6.12.2025, 12:58Źródło komentarza: Chorzów pozyskał fundusze z ministerialnego przedsięwzięcia pn. „Wyjście z klasą”Autor komentarza: Gdyby…Treść komentarza: Gdyby Michałek zarządzał SŚ to by tam pewnie zamiast Diamentowej Ligi była giełda samochodowa :)Data dodania komentarza: 6.12.2025, 12:14Źródło komentarza: Prezent mikołajkowy: najlepszy lekkoatleta świata wraca na Śląsk!Autor komentarza: <a href="https://moose”.pl/>Konrad</a>Treść komentarza: Ostatnio dowiedziałem się o certyfikatach, aż mi głupio, że nigdy wcześniej na nie nie trafiłemData dodania komentarza: 6.12.2025, 12:03Źródło komentarza: DELE – czym jest i kto może go zdawać?Autor komentarza: Synek z CwajkiTreść komentarza: Wolki nie da się już uratować. Przede wszystkim chorzowianie nie chodzą na Wolkę. Wolą iść do lidla za tory. Wolka już umarła. Trzeba się zastanowić nad tym, co innego na Wolce zrobić. Mieszkaniówkę z preferencyjnymi mieszkaniami? Bo handlu to tu już nie będzie.Data dodania komentarza: 5.12.2025, 22:10Źródło komentarza: "Plan ożywienia ulicy Wolności będzie naszą wspólną koncepcją"Autor komentarza: W.Treść komentarza: Symbole parku są demontowane przez spółkę Time&Quality Co.- czyli przez czas i jakość tych symboli zagwarantowaną technikami budowlanymi lat 70-tych.Data dodania komentarza: 5.12.2025, 11:41Źródło komentarza: Żyrafa wciąż bez głowy. I chyba jeszcze długo jej nie odzyskaAutor komentarza: REFERENDUMTreść komentarza: Transport? Edukacja? Nieee…. W Chorzowie potrzebny jest drugi stadion! *najlepiej taki za pół miliarda 🙃 A co? Stać nas!Data dodania komentarza: 5.12.2025, 10:58Źródło komentarza: Prace rozbiórkowe przy Cichej 6 trwają w najlepsze. Ze stadionu zniknęła już legendarna Omega
Reklama
Reklama
Reklama