Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 30 czerwca 2026 14:50
Reklama Baner reklamowy

Sprawdź co grają w "Grajfce"!

W najbliższych dniach w Kinie „Grajfka” odbędzie się kilka interesujących seansów. Wśród nich m.in. „Ucieczka z Kina Wolność”, „Chce się żyć” i „Gdzie jest Gwiazka?”.
Sprawdź co grają w "Grajfce"!

Repertuar:

14.12 godz. 18.00 - „Ucieczka z Kina Wolność”, reż. Wojciech Marczewski (Polska 1990).

15.12 godz. 19.00 - „Szczęśliwi ludzie: rok w tajdze”, reż. Dimitrij Wasiukow (Niemcy 2010).

16.12 godz. 19.00 - „Chce się żyć”, reż. Maciej Pieprzyca (Polska 2013).

18.12. godz. 11:00 - „Gdzie jest gwiazdka?”, reż. Nils Gaup (Norwegia 2012).

17.12. godz. 17:30 i 20:00 - „Listy do M 2”, reż. Maciej Dejczer (Polska 2015).

 

Kino „Grajfka”, mieszczące się w Chorzowskim Domu Kultury przy ul. Sienkiewicza 3, rozpoczęło działalność pod koniec października br. Kameralna sala mieści 40 widzów. Repertuar zawiera filmy, które niedawno miały swoje światowe premiery, te ambitne, ale i te lżejsze. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj: https://www.tubachorzowa.pl/artykul/769,a-moze-seans-w-kinie-grajfka-ruszylo-kino-w-chorzowie-wideo-zdjecia.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: Piotr Treść komentarza: Gość ma rację. Stuprocentową Data dodania komentarza: 30.06.2026, 07:25 Źródło komentarza: Maciej Franta: "W innej sytuacji nikt by nie przetestował zamknięcia estakady" Autor komentarza: Irena Treść komentarza: Witam serdecznie. Dobra inicjatywa. Brakuje jednak trasy że Stadionu Śląskiego lub Wejście Główne. Całe życie czyli ponad 50 lat chodzę na piechotę na falę z osiedla Tysiąclecia. Ci którzy mają auta są w komfortowej sytuacji bo przyjadą autem, nie muszą chodzić a potem w bus i są na fali. A Co którzy nie mają pojazdów, ci którzy przyjeżdżają komunikacją miejską? Pomyślcie o nas. Pozdrawiam Irena Data dodania komentarza: 28.06.2026, 10:51 Źródło komentarza: Bezpłatny busik dla korzystających z nowego kąpieliska Fala! Kursuje pomiędzy obiektem a parkingiem Autor komentarza: Świętochłowiczanin Treść komentarza: Dokładnie. Taki jest obecnie poziom dziennikarstwa. Data dodania komentarza: 27.06.2026, 10:54 Źródło komentarza: Ciężarówki nie wjadą tranzytem na ulicę Bytomską. Miasto wprowadza poważne zmiany! Autor komentarza: Chorzowianin Treść komentarza: „Chorzów za Andrzeja Kotali to niestety obraz urzędniczej patologii: nieprawidłowości przy sprzedaży gruntów, wątpliwe pozwolenia na budowę i 'święte krowy', które bezkarnie stawiały samowole budowlane przy Parku Śląskim. Czas najwyższy na audyt i pełne rozliczenie tych nieprawidłowości!” Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:15 Źródło komentarza: Były przewodniczący rady miasta uniewinniony. Zeznania głównego świadka podważone Autor komentarza: szaula Treść komentarza: To wreszcie kiedy 07-2026 czy 07-2027. W nagłówku pisze 07-2026 a na końcu artykułu 07-2027. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 10:29 Źródło komentarza: Ciężarówki nie wjadą tranzytem na ulicę Bytomską. Miasto wprowadza poważne zmiany! Autor komentarza: slazak Treść komentarza: To juz wiemy na kogo nie glosowac do rady miasta. Nie chcemy takiej rady! Data dodania komentarza: 25.06.2026, 13:35 Źródło komentarza: Prezydent Szymon Michałek z wotum zaufania i absolutorium
Reklama
Reklama