Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
wtorek, 16 grudnia 2025 21:55
Reklama Baner reklamowy
ReklamaBudowa i remont na Ceneo

Za nami otwarcie Vendo Parku w Chorzowie Batorym. 9 nowych sklepów już dostępnych [ZDJĘCIA]

Trei Real Estate Poland otworzył park handlowy przy ul. Szpitalnej w Chorzowie. W obiekcie o powierzchni 5 300 mkw. działa dziewięć sklepów. Inwestycja zrealizowana pod marką Vendo Park jest 28. tego typu obiektem dewelopera w Polsce. To także pierwszy park handlowy, który Trei realizuje w ramach założonej na początku listopada spółki joint venture z inwestorem Patron Capital. 
Za nami otwarcie Vendo Parku w Chorzowie Batorym. 9 nowych sklepów już dostępnych [ZDJĘCIA]

Projekt, którego budowa rozpoczęła się marcu 2021, powstał na działce o powierzchni ponad 1,5 ha i składa się z dwóch niezależnych budynków. Na terenie inwestycji znajduje się dziewięć sklepów – KiK, Dealz, Rossmann, Neonet, JBB, Kakadu, Action, Pepco oraz operator spożywczy – Biedronka. Dzięki zróżnicowanej i bogatej ofercie zakupowej Vendo Park umożliwia dostęp do wszelkich niezbędnych produktów w jednym miejscu. Do dyspozycji odwiedzających jest 205 miejsc postojowych, a także paczkomat Allegro i bankomat. 

Czytaj także: Action otwiera drugi sklep w Chorzowie

-Wciąż udoskonalamy ofertę i doświadczenia zakupowe klientów naszych Vendo Parków, aby zapewnić im maksymalną wygodę. W dniu otwarcia inwestycji w Chorzowie, w mieście debiutują sklepy marek Neonet oraz JBB. Choć wciąż kluczową rolę na polskim rynku pełni handel tradycyjny, transakcje internetowe są w naszym kraju coraz popularniejsze. Dlatego, wychodząc naprzeciw potrzebom konsumentów, postanowiliśmy wprowadzić również możliwość komfortowego odbioru paczek w Vendo Parkach. Niedawno rozpoczęliśmy współpracę z Allegro. Paczkomaty tego polskiego giganta e-commerce lokujemy na terenie naszych inwestycji, w tym chorzowskiego Vendo Parku. Wierzymy, że możliwość odbierania i nadawania przesyłek stanie się kolejnym istotnym elementem oferty handlowej naszych obiektów - mówi Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland.

Według danych JLL, prognozy dotyczące handlu w Polsce zakładają wzrost sprzedaży detalicznej o 3,3 proc. rocznie do 2025 roku, z czego 90 proc. zakupów będzie wciąż realizowanych w sklepach stacjonarnych. Jednym z formatów notujących dynamiczny wzrost są parki handlowe, które w Polsce sukcesywnie rozwija Trei Real Estate. W ramach zawartej umowy z europejskim inwestorem Patron Capital, deweloper zrealizuje od 15 do 20 Vendo Parków w Polsce w perspektywie najbliższych trzech do pięciu lat. Inwestycja w Chorzowie, której wartość wyniosła 6,5 mln euro, jest czwartym parkiem handlowym Trei w województwie śląskim, gdzie deweloper działa od 2018 r. Wcześniej powstały Vendo Parki w Dąbrowie Górniczej, Częstochowie i Piekarach Śląskich.

Źródło: Informacja prasowa


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: Edek K.Treść komentarza: W związku z tym, że wszyscy kandydaci na prezydenta obiecywali stadion, to znaczy, według pana Michałka, że każdy wyborca tego stadionu chciał. A ja myślę, że jednak bardziej chcą go politycy.Data dodania komentarza: 16.12.2025, 16:59Źródło komentarza: Przedstawiono koncepcję nowej areny Ruchu Chorzów [WIZUALIZACJE]Autor komentarza: BytomekTreść komentarza: Niesamowite, że tutaj nie ma nic nt. niegospodarności, ale Chorzowianie zawsze byli na jakimś deficycie intelektualnym, więc taka osoba na fotelu prezydenta nie dziwi.Data dodania komentarza: 16.12.2025, 16:33Źródło komentarza: Przedstawiono koncepcję nowej areny Ruchu Chorzów [WIZUALIZACJE]Autor komentarza: SiemcokTreść komentarza: Te! Chcesz na solówa wyskoczyć? My som słynny Ruch, a to że co jakiś czas jest współpraca z policja to nie szkodzi, bo my som królowie ŚlunskaData dodania komentarza: 16.12.2025, 16:17Źródło komentarza: Przedstawiono koncepcję nowej areny Ruchu Chorzów [WIZUALIZACJE]Autor komentarza: KasiaTreść komentarza: Wszystkie ościenne miasta mają swoje stadiony a my im zazdrościmy przez tyle lat Kotala nic nie zrobił w tym zakresie to był wstyd dla całego Chorzowa, dobrze że jest plan na Chorzów. Do tego dojdzie jeszcze wiele innych inwestycji, A za obecny stan Estakady powinna odpowiedzieć poprzednia nieudolna władza.Data dodania komentarza: 16.12.2025, 14:16Źródło komentarza: Przedstawiono koncepcję nowej areny Ruchu Chorzów [WIZUALIZACJE]Autor komentarza: AlexTreść komentarza: Na mecze chodzi około 9 tys osob i nie są tylko z Chorzowa, w Chorzowie mieszka 100 tys osób więc zainteresowanie wynosi około 5 procent mieszkańców, może warto zapytać ludzi czy na pewno chcą stadion i niech większość zdecyduje, bo może lepiej obwodnicę itp. Jakoś dziwnie to wygląda ale co ja tam wiemData dodania komentarza: 16.12.2025, 12:43Źródło komentarza: Przedstawiono koncepcję nowej areny Ruchu Chorzów [WIZUALIZACJE]Autor komentarza: HajduckiTreść komentarza: 600 tys. zł gdyby to była budowa stadionu w ciągu 3 lat. Ta budowa potrwa ok. 15. Licząc razem kosztem pieniądza, ten stadion będzie kosztować mieszkańców 1 mld zł. To jest dla miasta trumna z kompletem gwoździ.Data dodania komentarza: 16.12.2025, 12:40Źródło komentarza: Przedstawiono koncepcję nowej areny Ruchu Chorzów [WIZUALIZACJE]
Reklama
Reklama
Reklama