Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Baner reklamowy

Niebawem Święto Policji na chorzowskim Rynku!

Trwają przygotowania do obchodów Święta Policji. Miejskie uroczystości odbędą się 21 lipca na Rynku.
Niebawem Święto Policji na chorzowskim Rynku!

W czwartek 21 lipca odbędą się miejskie uroczystości związane z Ogólnopolskim Świętem Policji. Tego dnia o godz. 9:30 spod Chorzowskiego Centrum Kultury wyruszy policyjna orkiestra, która przemaszeruje ulicą Wolności na Rynek. Około godz. 10 rozpocznie się uroczysta gala, z kolei po zakończeniu części oficjalnej zaplanowano okolicznościowy piknik dla mieszkańców.

W trakcie jego trwania ponownie zagra Orkiestra Reprezentacyjna Policji, ponadto w programie wydarzeń znajdą się: pokazy pierwszej pomocy, pokazy tresury psów czy jazda na rowerze po torze przeszkód. Atrakcji nie zabraknie także dla najmłodszych gości, którzy będą mogli m.in. zasiąść za kierownicą radiowozu.

Wstęp na wydarzenie wolny!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: slazakTreść komentarza: Taaa chyba kolejne SB i ZOMO za nasze podatki!Data dodania komentarza: 19.05.2026, 07:20Źródło komentarza: W Chorzowie powstaje pierwsza w Polsce klasa służb specjalnych!Autor komentarza: katTreść komentarza: Czas na zmiany.Dość michałków.Data dodania komentarza: 18.05.2026, 20:39Źródło komentarza: Adam Andruszkiewicz z Kancelarii Prezydenta RP z wizytą w ChorzowieAutor komentarza: K.Treść komentarza: Coś wam to nie idzie. Zainteresowania nie ma?Data dodania komentarza: 18.05.2026, 17:42Źródło komentarza: Zainteresowani wynajmem przy ul. Michałkowickiej muszą się pospieszyć. Zostały trzy ostatnie mieszkania!Autor komentarza: K.Treść komentarza: To będzie ta młodzieżówka od "czolem wielkiej polsce" sajmonka i andruszkiewicza?Data dodania komentarza: 18.05.2026, 17:41Źródło komentarza: W Chorzowie powstaje pierwsza w Polsce klasa służb specjalnych!Autor komentarza: K.Treść komentarza: Chorzow z niebieskiego stanie sie zaraz brunatny. "Czołem welkiej Polsce" bedzie obowiazkowo wybrzmiewalo przy wejsciu do restauracji, urzedu czy teatru. Jeszcze jakis gest, opaska na ramieniu i młodzieżowka i "mamy to". Pięknie sajmon pieknie. Wiedzieliśmy, ze aspiracje są, ale jaki tych aspiracji kierunek - właśnie się dowiedzieliśmy.Data dodania komentarza: 18.05.2026, 17:40Źródło komentarza: Adam Andruszkiewicz z Kancelarii Prezydenta RP z wizytą w ChorzowieAutor komentarza: Bery boykiTreść komentarza: Oficer zieleni?? naprawdę?? Szok nad szokami czegóż to nie wymyśla....Data dodania komentarza: 18.05.2026, 17:21Źródło komentarza: Prezydent Michałek zapowiada powołanie “Oficera Zieleni” i “Rady Kobiet”
Reklama
Reklama