Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 16 marca 2026 03:37
Reklama Baner reklamowy

Trofeum Fortuna Pucharu Polski zawita na Rynek w Chorzowie oraz Stadion Ruchu

W dniu Wielkich Derbów Śląska, które odbędą się w ramach Fortuna Pucharu Polski - trofeum tych rozgrywek pojawi się na chorzowskim Rynku oraz na Cichej 6. Na uczestników wydarzenia czekają zabawy i niespodzianki. 
Trofeum Fortuna Pucharu Polski zawita na Rynek w Chorzowie oraz Stadion Ruchu

W sezonie 2022/23 Fortuna Pucharu Polski, Polski Związek Piłki Nożnej wraz ze sponsorem tytularnym turnieju – Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie – przygotował wyjątkową akcję skierowaną do kibiców oraz klubów biorących udział w rozgrywkach. Już w pierwszej rundzie trofeum Fortuna Pucharu Polski zawita do Chorzowa przy okazji derbowego meczu Ruchu Chorzów z Górnikiem Zabrze. Na fanów czekają również liczne konkursy i atrakcje. 

1 września mobilną strefę Fortuna Pucharu Polski będzie można odwiedzać w dwóch lokalizacjach:

  • 12:00 do 16:00 - Rynek w Chorzowie,
  • 18:30 do 21:30 - Stadion Ruchu Chorzów.

Na kibiców czeka wiele atrakcji, m.in. konkursy, w których do wygrania będą bilety na Wielkie Derby Śląska czy animacje. Co najważniejsze - każdy będzie miał możliwość zrobienia sobie zdjęcia z trofeum Fortuna Pucharu Polski! 

Czytaj także: "Wyjdziemy najmocniejszym składem". Przed nami Wielkie Derby Śląska


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: Synek z CwajkiTreść komentarza: Budowa stadionu R jest szaleństwem i marnotrawstwem publicznego grosza. To jest nie do uzasadnienia ekonomicznie ani społecznie. Naprawdę Chorzów ma poważniejsze wydatki. Jak widać Ruch ma gdzie grać.Data dodania komentarza: 15.03.2026, 14:53Źródło komentarza: Niebieska seria trwa! Ruch ogrywa Stal na ŚląskimAutor komentarza: J.Treść komentarza: Piekna pogoda, sobota... widzów 11.000... po co nam stadion, ktorego nie zapelnimy nawet w polowie?Data dodania komentarza: 15.03.2026, 12:29Źródło komentarza: Niebieska seria trwa! Ruch ogrywa Stal na ŚląskimAutor komentarza: HmmmTreść komentarza: I bardzo dobrze 😀Data dodania komentarza: 13.03.2026, 14:42Źródło komentarza: Szymon Michałek w nowej radzie przy Prezydencie RP. W tym gremium dominują działacze PiSAutor komentarza: GooolTreść komentarza: Tak ani ławek dla starszych ludzi syf zalegający wszędzie gdzie ci od sprzątania miasta gdzie czystość i dziwić się że szczury sobie biegają w mieście....szok !!za co płacimy jak nikt nie sprząta kto za to odpowiada ...ale nowe deweloperski budować na wynajem w tym syfie....Data dodania komentarza: 13.03.2026, 14:35Źródło komentarza: Referendum: złożono wniosek, chcą odwołania Szymona Michałka!Autor komentarza: HohoTreść komentarza: Może i chlewiki i familoki...były tu od zawsze....ale ,ale czysto i schludnie było i na wiosnę czystość aż błyszczała na trawnikach itd..a dziś co....tak syf zalegających liści od pandemii...beton obsrany i do tego wystarczy miotła i pozamiatać to miasto .to tak w skrócie 😆Data dodania komentarza: 13.03.2026, 14:26Źródło komentarza: Prezydent o referendum: “Próbują wszystkich metod, żeby mnie stąd usunąć”Autor komentarza: Fan FrantyTreść komentarza: Czy Franta już zdążył skrytykować?Data dodania komentarza: 11.03.2026, 20:18Źródło komentarza: Parkowe Rosarium zostanie odnowione! Prace już ruszyły, a ich efekty poznamy za 12 miesięcy
Reklama
Reklama