Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 24 kwietnia 2026 17:54
Reklama Baner reklamowy

Policjanci odwiedzili przedszkolaków

W ostatnim czasie funkcjonariusze chorzowskiej komendy oraz straży miejskiej udali się z wizytą do Przedszkola Miejskiego nr 21. Podczas spotkania nie zabrakło rozmów na temat bezpieczeństwa i prawidłowego zachowania na drodze.
Policjanci odwiedzili przedszkolaków

Prewencja i profilaktyka zagrożeń to jedne z ustawowych zadań policji, które są realizowane m.in. poprzez kształtowanie oraz propagowanie pozytywnych postaw młodych ludzi w zakresie bezpieczeństwa. Stróże prawa czynią to poprzez systematyczne spotkania z dziećmi i takie też miało ostatnio miejsce w Przedszkolu Miejskim nr 21 w Chorzowie.

Oprócz poznania najważniejszych zasad bezpiecznego korzystania z dróg i chodników, dzieci dowiedziały się jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię, zobaczyły z bliska elementy wyposażenia policjanta, a także miały okazję przywitać się z uwielbianą przez nich maskotką - Sznupkiem.

- Wizyta policjantów w przedszkolu przebiegła w miłej i radosnej atmosferze, co dostarczyło dzieciom wiele radości, a czas spędzony z mundurowymi na długo zostanie w ich pamięci - czytamy w podsumowaniu Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie.

Na zakończenie spotkania zrobiono pamiątkowe zdjęcie, a mundurowi dostali od przedszkolaków miłe podziękowania.

Fot. KMP Chorzów


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: GregTreść komentarza: w którym kierunku?Data dodania komentarza: 24.04.2026, 13:23Źródło komentarza: Na Pocztowej wprowadzają ruch jednokierunkowy. Zobacz na jakim odcinkuAutor komentarza: OszukaliTreść komentarza: Radny Pricel z PiSu zapewniał, że nie pozwoli na połączenie SP 37 z P 4 ponieważ budynek szkoły to nie miejsce dla przedszkolaków. Zapamiętać! PiSowi nie można ufać!Data dodania komentarza: 24.04.2026, 11:02Źródło komentarza: Nowe Zespoły Szkolno-Przedszkolne w Chorzowie. "Czy my chcemy podnieść jakość edukacji, czy też chcemy tę jakość obniżyć"Autor komentarza: ZbynioTreść komentarza: Nic dobrego dla mieszkańców ulic Pocztowej i Polnej. Będą mieli utrudniony dojazd do Centrum miasta, oraz do ulicy Bytomskiej.Data dodania komentarza: 23.04.2026, 22:23Źródło komentarza: Na Pocztowej wprowadzają ruch jednokierunkowy. Zobacz na jakim odcinkuAutor komentarza: KtośTreść komentarza: Oszuści i tyleData dodania komentarza: 23.04.2026, 19:34Źródło komentarza: Edukacyjna reforma w Chorzowie staje się faktemAutor komentarza: JaTreść komentarza: Bardzo szybko niektórzy zmieniają zdanie, najpierw na nie , a nagle na tak. Wszystko pod dyktando, żeby tylko stołka nie zabrał Drużynowy. Po cholerę były te spotkania z rodzicami, pracownikami itp. REFERENDUM konieczne, ja czuję się oszukana.Data dodania komentarza: 23.04.2026, 19:32Źródło komentarza: Nowe Zespoły Szkolno-Przedszkolne w Chorzowie. "Czy my chcemy podnieść jakość edukacji, czy też chcemy tę jakość obniżyć"Autor komentarza: ZdezorientowanaTreść komentarza: Radny Pricel był przeciw, a dziś zagłosował za. Widać dyscyplina partyjna i koalicja z Drużyną ma się dobrze.Data dodania komentarza: 23.04.2026, 17:59Źródło komentarza: Nowe Zespoły Szkolno-Przedszkolne w Chorzowie. "Czy my chcemy podnieść jakość edukacji, czy też chcemy tę jakość obniżyć"
Reklama
Reklama