Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dziś o godz. 9:25 na skrzyżowaniu ul. 75 Pułku Piechoty i Strzelców Bytomskich. Kierująca samochodem ciężarowym kobieta, jadąca ze Strzelców Bytomskich w stronę Wojskowego Centrum Rekrutacji, nie ustąpiła pierwszeństwa, co doprowadziło do zderzenia z autobusem miejskim. W pojeździe została wybita szyba, a jedna z jego pasażerek trafiła do szpitala.
- Poszkodowaną jest 71-letnia mieszkanka Chorzowa, która w wyniku upadku doznała kilku obrażeń. Kobieta została przewieziona do szpitala w celu dalszej diagnostyki - relacjonuje mł. asp. Karol Kolaczek.
Wszystkie okoliczności zdarzenia zbada teraz policja. W zależności od tego czy zostanie ono zakwalifikowane jako kolizja czy wypadek, sprawczyni poniesie odpowiednie konsekwencje.

![Wypadek w Chorzowie. Ciężarówka zderzyła się z autobusem [ZDJĘCIA] Wypadek w Chorzowie. Ciężarówka zderzyła się z autobusem [ZDJĘCIA]](https://static2.tubachorzowa.pl/data/articles/xl-wypadek-w-chorzowie-ciezarowka-zderzyla-sie-z-autobusem-zdjecia-1725066726.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze