Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 12 czerwca 2025 02:50
Reklama
Reklama

Pijany 28-latek potrącił przechodnia w Parku Śląskim 

1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca volkswagena, który w niedzielę potrącił spacerowicza w chorzowskim parku. 
Pijany 28-latek potrącił przechodnia w Parku Śląskim 

Do zdarzenia doszło około godziny 13:00 nieopodal Planetarium w Parku Śląskim. 28-letni kierowca nie zdołał opanować swojego pojazdu na oblodzonej drodze i w efekcie potrącił spacerującego mężczyznę. Poszkodowany z obrażeniami głowy został przewieziony do szpitala. 57-latkowi towarzyszyła kobieta, na szczęście udało jej się wyjść cało z opresji. 

- Badanie alkomatem wykazało, że sprawca wypadku miał 1,2 promila alkoholu - przekazał mł. asp. Karol Kolaczek z chorzowskiej Komendy. 

Piesi i samochody będą poruszali się po tych samych alejach jeszcze do końca tego roku. Jest to związane z trwającymi remontami niektórych ciągów komunikacyjnych w Parku Śląskim. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: MaćTreść komentarza: dzięki za sugestie by sprawdzić w wiki. bo mimo jako takiego zainteresowania się chorzowskimi sprawami, umknęło mi, że ten dominujący nad terenem Różanki kosmos, to też dzieło Pana Franty. no i ciekawe gdzie jest wrażliwość Pana architekta na sprzeciwy mieszkańców osiedla, niekoniecznie zachwyconych życiem w cieniu tego budynku.Data dodania komentarza: 11.06.2025, 20:03Źródło komentarza: Maciej Franta: "W innej sytuacji nikt by nie przetestował zamknięcia estakady"Autor komentarza: MaćTreść komentarza: Ja mam inne pytanie - gdzie będzie Pan Franta, jak już estakadę wyburzą i znajdzie się sporo terenu, na którym architekt będzie mógł się "wykazać" ? a z tymi 40 tys co dziennie ową estakadą jeżdżą? a kto się będzie przejmował. poza tym pytanie retoryczne do osób, które są oburzone, że ktoś jeździ estakadą pod ich oknami - a Wy nigdzie nikomu pod oknami nie jeździcie ? Jesteście pewni ?Data dodania komentarza: 11.06.2025, 19:46Źródło komentarza: Maciej Franta: "W innej sytuacji nikt by nie przetestował zamknięcia estakady"Autor komentarza: MaćTreść komentarza: ciekaw jestem komentarzy, jak w Chorzowie tylko ta cisza pozostanieData dodania komentarza: 11.06.2025, 19:37Źródło komentarza: Maciej Franta: "W innej sytuacji nikt by nie przetestował zamknięcia estakady"Autor komentarza: ChorzowianinTreść komentarza: Urzędnicy są bardzo szczęśliwi. Niedługo ich pensje zrównają się z najniższą krajową.Data dodania komentarza: 11.06.2025, 16:52Źródło komentarza: Club Alibi kończy działalność. “Budzenie Wolki” coraz trudniejszeAutor komentarza: WrrrrTreść komentarza: Od bębniarza do grabarza! Dobrze, że nierób znalazł czas na urlop kiedy miasto umiera!Data dodania komentarza: 10.06.2025, 14:43Źródło komentarza: Prezydent zamyka estakadę, wojewoda przywraca kolej i nakazuje kolejne działaniaAutor komentarza: ŚlązakTreść komentarza: Wszyscy którzy mają auto powinni zagłosować nad nowymi miejscami do parkowania w całym mieście!Data dodania komentarza: 10.06.2025, 08:34Źródło komentarza: Chorzowski Budżet Obywatelski właśnie wystartował!
Reklama