Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
piątek, 5 grudnia 2025 06:56
Reklama Baner reklamowy
ReklamaBudowa i remont na Ceneo

Ważne informacje dla chorzowskich pacjentów. Mają one związek z remontem przyszpitalnych poradni

Na stronie internetowej Zespołu Szpitali Miejskich w Chorzowie pojawiła się zaktualizowana lista najważniejszych informacji związanych z przeniesieniem na czas remontu poradni specjalistycznych. Zachęcamy wszystkich pacjentów, aby się z nią zapoznali.
Ważne informacje dla chorzowskich pacjentów. Mają one związek z remontem przyszpitalnych poradni

Dokładnie 13 kwietnia w pawilonie 5 Zespołu Szpitali Miejskich (ul. Strzelców Bytomskich 11) rozpoczął się remont przyszpitalnych poradni specjalistycznych oraz Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej, w związku z czym zmianie uległa ich lokalizacja. Wszystkie, oprócz poradni okulistycznej, zostały tymczasowo przeniesione do specjalnie przygotowanych i wyposażonych kontenerów mieszczących się przed Izbą Przyjęć (wejście od ulicy Pułaskiego), natomiast w przypadku poradni okulistycznej - znalazła ona swoje miejsce na oddziale okulistyki, a konkretnie na III piętrze pawilonu I.

O czym należy pamiętać?

- Pacjenci, którzy chcą zarejestrować się na wizytę po raz pierwszy mogą to zrobić osobiście w kontenerze nr 1 (patrz - zdjęcie poniżej) lub telefonicznie pod nr 786 928 912, (32) 349 91 40, (32) 349 91 38 i (32) 349 32 64 - w godz. od 8:00 do 12:00 oraz od 15:00 do 17:00.

- W kontenerze nr 2 mieszczą się przeniesione poradnie specjalistyczne, tj. chirurgiczna, ortopedyczna, chorób piersi i proktologiczna, natomiast w kontenerze nr 3 znajduje się Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna (nr 786 928 912 dostępny od 18:00 do 8:00).

- Pacjentów nie obowiązuje system kolejkowy, a zatem o kolejności przyjęcia decyduje lekarz. Umówione na konkretną godzinę osoby proszone są o przychodzenie nie wcześniej niż 5 minut przed wizytą.

Fot. ZSM


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: jolaTreść komentarza: Bez stadionu miasto może funkcjonować ,bez drogi niebawem pustynia.Może kolega dużego Bu pomoże.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 18:36Źródło komentarza: Prace rozbiórkowe przy Cichej 6 trwają w najlepsze. Ze stadionu zniknęła już legendarna OmegaAutor komentarza: W.Treść komentarza: Możecie sobie mówic o Kotali co chcecie, ale nie tknął stadionu dopóki nie było pieniędzy na nowy. Nie było, to nie ruszał. A cukierek? Kasy na stadion nie ma, kasy nie będzie, stadionu teraz też już nie ma, pozwolenia na budowę nie ma a jak będzie to nie wiadomo jaki. Mieliśmy stadion wyłoniony w konkursie arch. na 12.000 z możliwością rozbudowy na mecz do 16.000 i w zupełności wystarczylo. Teraz będziemy się zadłużać na kolosa 22.000 za nie wiadomo w sumie ile, bo przecież 400.000.000 to czysta teoria, a w sumie nawet nie wiadomo jaki ten projekt będzie.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:35Źródło komentarza: Prace rozbiórkowe przy Cichej 6 trwają w najlepsze. Ze stadionu zniknęła już legendarna OmegaAutor komentarza: J.Treść komentarza: Ciężko o wypadek w mieście, które stoi w korkach i w mieście, w którym ograniczono ruch przez zamknięcie estakady.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 11:19Źródło komentarza: Znamy już wyniki IV edycji Rankingu Miast Zrównoważonej Mobilności. Wśród docenionych znalazło się Miasto ChorzówAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Do szkoły podstawowej nr 22 ma być przeniesiona szkoła specjalna która mieści na na 3 Maja. Dyrektorka ze szkoły specjalnej to rodzina prezydenta miasta.Data dodania komentarza: 3.12.2025, 21:52Źródło komentarza: Miasto chce połączenia SP22 i Ligonia. “My rodzice się na to nie zgadzamy”Autor komentarza: MzymonSichałekTreść komentarza: Już widzę ten remont jakby Chorzów miał zarządzać Parkiem Śląskim… no, ale najważniejsze to domagać się podatków żeby było za co złodziejom postawić drugi stadion przy Cichej XDData dodania komentarza: 3.12.2025, 14:10Źródło komentarza: Coraz bliżej do modernizacji Rosarium. Ogród wkrótce odzyska swój dawny blask!Autor komentarza: MichałekWONTreść komentarza: Kolejna ankieta organizowana przez drużynę Michałka? 😂Data dodania komentarza: 3.12.2025, 14:09Źródło komentarza: Znamy już wyniki IV edycji Rankingu Miast Zrównoważonej Mobilności. Wśród docenionych znalazło się Miasto Chorzów
Reklama
Reklama
Reklama