Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 10 czerwca 2025 19:24
Reklama
Reklama

"Z Mikołajem Kopernikiem odkrywamy naukę". Festyn w Szkole Podstawowej nr 15

Już niebawem w Szkole Podstawowej nr 15 w Chorzowie odbędzie się "Dzień Nauki z Mikołajem Kopernikiem". Dla jego uczestników przewidziano moc atrakcji!
"Z Mikołajem Kopernikiem odkrywamy naukę". Festyn w Szkole Podstawowej nr 15

Z okazji obchodzonej w tym roku 550 rocznicy urodzin Mikołaja Kopernika oraz 480 rocznicy wydania jego dzieła pt. "O obrotach sfer niebieskich", organizowanych jest wiele wydarzeń poświęconych pamięci tego astronoma.

Za jedno z nich odpowiedzialne jest Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 15 w Chorzowie wraz z całą społecznością szkolną, które to postanowiły zrealizować interdyscyplinarny projekt zwieńczony festynem - "Z Mikołajem Kopernikiem odkrywamy naukę".

- Zapraszamy całą społeczność SP15 oraz każdego, kto chciałby zostać gościem na imprezie urodzinowej Mikołaja Kopernika, który kończy w tym roku 550 lat! Nasz tegoroczny festyn rozkręcimy w stylu kosmo - zapowiadają organizatorzy.

W trakcie wydarzenia uczniowie, ich rodzice, pracownicy szkoły oraz wszyscy mieszkańcy Chorzowa udadzą się w podróż do fascynującego świata nauki. Tam czekać będą na nich eksperymenty naukowe, zajęcia warsztatowe, wspólne poznawanie tajemnic nieba, budowa modelu układu słonecznego, konkurs wiedzy, sportowy tor przeszkód oraz wiele jeszcze innych wyjątkowych atrakcji.

Wydarzenie odbędzie się w środę 31 maja o godz. 17:00. Wstęp wolny!

Graf. Szkoła Podstawowa nr 15


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WrrrrTreść komentarza: Od bębniarza do grabarza! Dobrze, że nierób znalazł czas na urlop kiedy miasto umiera!Data dodania komentarza: 10.06.2025, 14:43Źródło komentarza: Prezydent zamyka estakadę, wojewoda przywraca kolej i nakazuje kolejne działaniaAutor komentarza: ŚlązakTreść komentarza: Wszyscy którzy mają auto powinni zagłosować nad nowymi miejscami do parkowania w całym mieście!Data dodania komentarza: 10.06.2025, 08:34Źródło komentarza: Chorzowski Budżet Obywatelski właśnie wystartował!Autor komentarza: Anty kibolTreść komentarza: Czy Wolka już obudzona? Czy Estakada już upadła pod własnym ciężarem? Czy wszyscy przedsiębiorcy z centrum miasta są zaopiekowani? Czy stadion już jest? Czy Chorzów jest już szczęśliwy? Czy urzędnicy są już szczęśliwi:)? Gdzie jest prezydent Michałek? Ile jeszcze złego musi spotkać mieszkańców, żeby przejrzeli na oczy? Ile?!Data dodania komentarza: 10.06.2025, 00:00Źródło komentarza: Club Alibi kończy działalność. “Budzenie Wolki” coraz trudniejszeAutor komentarza: ChorzowianinTreść komentarza: Ja ne będę cię obrażał ale piszesz żeby coś napisać.Ale zanim coś napiszesz na temat p.Franty to wpisz to nazwisko do wikipedii i dowiedz się kim są. Chopie nieładnie srać do swojego gniazda kaś ty broł nauki w hilfce.Data dodania komentarza: 9.06.2025, 20:45Źródło komentarza: Maciej Franta: "W innej sytuacji nikt by nie przetestował zamknięcia estakady"Autor komentarza: ChorzowianinTreść komentarza: Z północy słychać szum fal z nad Bałtyku a z południa zapach sosen i świerków istebniańskichData dodania komentarza: 9.06.2025, 20:22Źródło komentarza: Maciej Franta: "W innej sytuacji nikt by nie przetestował zamknięcia estakady"Autor komentarza: Mateusz DukanTreść komentarza: Proszę Pani D i Pani D przyznajcie zamiast szukać wymówek nie potraficie prowadzić biznesu w mieście...Data dodania komentarza: 9.06.2025, 19:32Źródło komentarza: Club Alibi kończy działalność. “Budzenie Wolki” coraz trudniejsze
Reklama