Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
piątek, 5 grudnia 2025 08:30
Reklama Baner reklamowy
ReklamaBudowa i remont na Ceneo

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ponownie zagra w Chorzowie. Wolontariusze pilnie poszukiwani!

Rozpoczęto już nabór wolontariuszy chcących wziąć udział w przyszłorocznym 32. Finale WOŚP. Chętni muszą się pospieszyć, bo wolne miejsca w zarejestrowanych w naszym mieście sztabach znikają w mgnieniu oka.
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ponownie zagra w Chorzowie. Wolontariusze pilnie poszukiwani!

"Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!" to cel zbliżającego się 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który dedykowany będzie zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania oraz rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych. Tradycyjną kwestę zaplanowano na 28 stycznia 2024 roku, ale już wcześniej nie zabraknie mnóstwa okazji do wsparcia tej wyjątkowej inicjatywy.

Wielka Orkiestra rozbrzmiewa coraz głośniej!

Po niemal miesiącu od startu rejestracji sztabów nadszedł czas na kolejny ważny etap przygotowań, jakim jest otwarcie zapisów dla wolontariuszy.

Aby dołączyć do tego grona należy wejść na stronę iwolontariusz.wosp.org.pl, kliknąć przycisk "Zostań Wolontariuszem", a następnie, po zalogowaniu, wybrać opcję "Chcę zostać Wolontariuszem". Kolejnym krokiem jest uzupełnienie swoich danych, wybór formy zbiórki (eSkarbonka, puszka tekturowa lub obie) oraz wybór odpowiedniego sztabu. Na koniec wystarczy wyrazić zgodę na przetwarzanie przez Fundację danych oraz kliknąć w przycisk "Wyślij". 

W naszym mieście zarejestrowane zostały trzy sztaby, tj. Sztab nr 714 - Zespołu Szkół Technicznych nr 1, Sztab nr 5934 - Urzędu Miasta Chorzów oraz Sztab nr 6060 - Szkoły Podstawowej nr 18. Zachęcamy do śledzenia ich mediów społecznościowych, tam bowiem na bieżąco aktualizowane będą wszystkie informacje dotyczące zarówno wolontariatu, jak i organizowanych później wydarzeń. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: slazakTreść komentarza: Czy to znowu próba rozmontowania parku?! Najpierw wycinanie drzew i sprzedaz parku pod budowę blokow a teraz demontaż symboli parku?!Data dodania komentarza: 4.12.2025, 19:48Źródło komentarza: Żyrafa wciąż bez głowy. I chyba jeszcze długo jej nie odzyskaAutor komentarza: Woda może się i rozchodzi, ale układy i znajomości nieTreść komentarza: Chorzów ma pecha. Anna Piontek miejskim konserwatorem zabytków. Trybunę stadiony Ruchu powstałą w 1937 roku, już skasowała. Teraz opowiada głupoty o wodzie, która się rozchodzi. Ta pani była dyrektorem Muzeum Ziemi PAN. Zaledwie po dwóch latach swoich rządów w muzeum, wyleciała ze stołka. Otrzymała dymisję w połowie dyrektorskiej kadencji. Oczywiście w reklamowaniu się na Fejsie, czy innych społecznościowych mediach, nic o tym nie wspomni. Jest mistrzynią autoreklamy. Z wykształcenia jest jedynie magistrem. Teraz mieszkańcy Chorzowa muszą doświadczać jej działań.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 19:42Źródło komentarza: Zespół ds. transformacji śródmieścia zabrał głos. “Jesteśmy w stanie przywrócić światłość temu miejscu”Autor komentarza: jolaTreść komentarza: Bez stadionu miasto może funkcjonować ,bez drogi niebawem pustynia.Może kolega dużego Bu pomoże.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 18:36Źródło komentarza: Prace rozbiórkowe przy Cichej 6 trwają w najlepsze. Ze stadionu zniknęła już legendarna OmegaAutor komentarza: W.Treść komentarza: Możecie sobie mówic o Kotali co chcecie, ale nie tknął stadionu dopóki nie było pieniędzy na nowy. Nie było, to nie ruszał. A cukierek? Kasy na stadion nie ma, kasy nie będzie, stadionu teraz też już nie ma, pozwolenia na budowę nie ma a jak będzie to nie wiadomo jaki. Mieliśmy stadion wyłoniony w konkursie arch. na 12.000 z możliwością rozbudowy na mecz do 16.000 i w zupełności wystarczylo. Teraz będziemy się zadłużać na kolosa 22.000 za nie wiadomo w sumie ile, bo przecież 400.000.000 to czysta teoria, a w sumie nawet nie wiadomo jaki ten projekt będzie.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:35Źródło komentarza: Prace rozbiórkowe przy Cichej 6 trwają w najlepsze. Ze stadionu zniknęła już legendarna OmegaAutor komentarza: J.Treść komentarza: Ciężko o wypadek w mieście, które stoi w korkach i w mieście, w którym ograniczono ruch przez zamknięcie estakady.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 11:19Źródło komentarza: Znamy już wyniki IV edycji Rankingu Miast Zrównoważonej Mobilności. Wśród docenionych znalazło się Miasto ChorzówAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Do szkoły podstawowej nr 22 ma być przeniesiona szkoła specjalna która mieści na na 3 Maja. Dyrektorka ze szkoły specjalnej to rodzina prezydenta miasta.Data dodania komentarza: 3.12.2025, 21:52Źródło komentarza: Miasto chce połączenia SP22 i Ligonia. “My rodzice się na to nie zgadzamy”
Reklama
Reklama
Reklama