Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Baner reklamowy

Awaria sieci kanalizacyjnej w Chorzowie. Kierowców czekają utrudnienia w ruchu

Jak poinformował Miejski Zarząd Ulic i Mostów, dzisiaj tj. 17 stycznia, w wyniku awarii konieczne było zamknięcie fragmentu ul. Mościckiego. Roboty naprawcze mają potrwać tam do dwóch dni.
Awaria sieci kanalizacyjnej w Chorzowie. Kierowców czekają utrudnienia w ruchu

W związku z awarią sieci kanalizacyjnej zamknięty dla ruchu pojazdów został fragment ul. Mościckiego w rejonie posesji nr 8. Na czas prowadzonych prac wprowadzono następujące zmiany w organizacji ruchu:

1. w ciągu ul. Mościckiego - na odcinku od skrzyżowania z ul. Lwowską do miejsca prowadzonych prac oraz od skrzyżowania z ul. Wybickiego do miejsca prowadzonych prac – wprowadzony został dwukierunkowy ruch pojazdów,
2. celem zapewnienia dojazdu do pl. AKS i ul. Mościckiego z kierunku ul. Lwowskiej, w ciągu ul. Paderewskiego - na odcinku między ulicami Lwowską i Wysockiego - wprowadzony został dwukierunkowy ruch pojazdów.

Wszystkie ze zmian uwzględniono w nawigacji Waze w ramach współpracy Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów w Chorzowie z firmą Google. Zakończenie robót i przywrócenie stałej organizacji ruchu planowane jest do piątku (19 stycznia).

źródło: Waze dla Miast - Chorzów


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: Rafał Treść komentarza: Legendia jest w środku miasta? Hm,ciekawe,skąd pośiadasz tak rozległą wiedzę? Data dodania komentarza: 28.07.2026, 21:18 Źródło komentarza: Polski Tomorrowland? Legendia ma ambicję stworzyć najlepszy festiwal tematyczny w Polsce Autor komentarza: Xyxyxy Treść komentarza: A co ze zwierzętami w ZOO? Sorry, ale środek miasta to nie jest miejsce na takie festiwale. Już całe szczęście Fest zniknął. Data dodania komentarza: 28.07.2026, 11:25 Źródło komentarza: Polski Tomorrowland? Legendia ma ambicję stworzyć najlepszy festiwal tematyczny w Polsce Autor komentarza: M. Treść komentarza: R.I.P Data dodania komentarza: 27.07.2026, 20:21 Źródło komentarza: Zmarła Anna Knysok. Była dyrektor Zespołu Szpitali Miejskich i wiceministra zdrowia Autor komentarza: Darek Treść komentarza: Zabłądzili? Data dodania komentarza: 27.07.2026, 12:55 Źródło komentarza: Pożar w centrum Chorzowa! Ogień w byłym banku [AKTUALIZACJA] Autor komentarza: Bogusław Treść komentarza: Ostatnio coś dużo tych pożarów w Polsce! Czyżby wojna hybrydowa? Data dodania komentarza: 27.07.2026, 12:54 Źródło komentarza: Pożar w centrum Chorzowa! Ogień w byłym banku [AKTUALIZACJA] Autor komentarza: Bogusław Treść komentarza: Stop szaleńcom za kierownicą! Ciekawe, czy był "wczorajszy", czy też na speedach? Data dodania komentarza: 27.07.2026, 12:48 Źródło komentarza: Potrącił jadącego na rowerze nastolatka. Zamiast pomóc, uciekł z miejsca zdarzenia
Reklama
Reklama