Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Baner reklamowy

Rusza konkurs w galerii MM

Od 10 lutego w Miejskiej Galerii Sztuki MM rozpocznie się IV Triennale Malarstwa Animals 2017. Konkurs potrwa do 31 grudnia br.
Rusza konkurs w galerii MM

Uczestnikami konkursu będą profesjonalni artyści plastycy oraz tegoroczni dyplomanci  ASP, zaś wszystkie osoby zainteresowane mogą  zwiedzać wystawę pokonkursową  oraz uczestniczyć w imprezach towarzyszących – wykładach i warsztatach. Wydarzenie to promuje sztukę nie tylko artystów lokalnych, ale również stara się przybliżyć odbiorcom twórczość artystów spoza regionu.

 Konkurs odbywać się będzie według następującego harmonogramu:

- do 10 lutego - nadsyłanie prac konkursowych, zaś od marca przewidziano prace jury przy jego      
   kolejnych etapach;
- do marca 2017 – prezentacja wystawy pokonkursowej w innych galeriach w Polsce;
- od miesiąca marca – cykl wykładów dotyczących ujęcia motywu zwierzęcego w historii sztuki od   
  prehistorii  do  współczesności;
- w okresie od 5 czerwca do 24 lipca 2017 r. zaplanowano termin wystawy pokonkursowej
  w MGS MM w Chorzowie

Artyści wnoszą opłatę konkursową w wysokości 70 zł, w celu częściowego pokrycia kosztów organizacji konkursu, uczestnictwo pozostałych osób jest bezpłatne. Wydarzenie objęte jest  Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Chorzów.

 

Źródło: UM Chorzów


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: ChorzowianinnnTreść komentarza: Nie będzie całe miasto szło w ruine przez jeden drugoligowy klubik. Wszędzie bieda, dziadostwo, familoki, chlewiki, syf, przestępczość, korki, dziurawe drogi a jaśnie Pan Michałek za nasze pieniądze narobi długu 300 mln zł i se stadion wybuduje. Pogrąży nas w długach na lata. Do widzenia, wracaj skąd przyszedłeś bo Chorzowianinem nie jesteś gamoniu. Tego cie uczyli w WSB ? Poczytaj sobie o wskaźnikach zadłużenia i zarządzaniu finansami gminy. Nie sprawdził się Pan, a wypłynął tylko na fali obietnic bez pokrycia. Te miasto nie dźwignie stadionu za 300 mln , a zrobi sie z tego pół miliarda przy tej inflacji !!!!Data dodania komentarza: 10.03.2026, 10:34Źródło komentarza: Prezydent o referendum: “Próbują wszystkich metod, żeby mnie stąd usunąć”Autor komentarza: ReferendumTreść komentarza: I tak nie przyjdę na kolejny szpil, dość mam już tego promowania przez naszych narkokiboli prezydenta Michałka. Basta!Data dodania komentarza: 10.03.2026, 00:36Źródło komentarza: Niebiescy górą w Najstarszych Derbach Śląska! Ruch wygrywa drugi wyjazdowy mecz z rzęduAutor komentarza: REFERENDALSTreść komentarza: Ruch to nowotwór dla Chorzowa, a Szymon Michałek to jego najgorsza komórka...Data dodania komentarza: 10.03.2026, 00:35Źródło komentarza: Prezydent o referendum: “Próbują wszystkich metod, żeby mnie stąd usunąć”Autor komentarza: tolaTreść komentarza: Najwyższy czas na usunięcie tego szkodnika ,nieudacznika i niszczyciela Chorzowa.Data dodania komentarza: 9.03.2026, 21:27Źródło komentarza: Prezydent o referendum: “Próbują wszystkich metod, żeby mnie stąd usunąć”Autor komentarza: CelinaTreść komentarza: Panie Prezydencie to nie jest tylko 19 osób... I nie tylko opozycja ale tam też są osoby które Panu zaufały i dały głos w wyborach ...i bardziej martwił bym się nie tymi 19osobami ale tymi których Pan zawodzi .Data dodania komentarza: 9.03.2026, 17:54Źródło komentarza: Prezydent o referendum: “Próbują wszystkich metod, żeby mnie stąd usunąć”Autor komentarza: ZytaTreść komentarza: Nie ma szans na odwołanie prezydenta. Marek K. przez wiele lat zniszczył wszystkich, którzy byli dla niego "niebezpieczni". Zostały wyłącznie tzw. miernoty. Kogo chcecie wybrać ? Od blisko 40 lat obserwuję chorzowskie poczynania tego osobnika, słaby ale bezwzględny. Drodzy mieszkańcy ! Nie dajcie sobie mieszać w głowach!Data dodania komentarza: 9.03.2026, 17:30Źródło komentarza: Prezydent o referendum: “Próbują wszystkich metod, żeby mnie stąd usunąć”
Reklama
Reklama