Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Baner reklamowy

Otwarta Scena Artystyczna w SDK

Otwarta Scena Artystyczna to projekt, którego celem jest umożliwienie wykonawcom zagrania koncertu, spektaklu, recitalu lub pokazu w sali widowiskowej Starochorzowskiego Domu Kultury. Inicjatywa jest przeznaczona dla zespołów, solistów, grup tanecznych, teatralnych, orkiestr i innych artystów, którzy chcą wystąpić przed chorzowską publicznością.
Otwarta Scena Artystyczna w SDK

SDK udostępni  chętnym scenę, nagłośnienie i oświetlenie, da wsparcie organizacyjne i promocyjne.  Jedyne, co trzeba zrobić, to wysłać zgłoszenie oraz współpracować przy organizacji widowni. Nabór wykonawców odbywa się w Starochorzowskim Domu Kultury, oddziale Chorzowskiego Centrum Kultury bez terminu przyjmowania zgłoszeń na kolejne prezentacje Otwartej Sceny Artystycznej. Jedynym ograniczeniem jest „czas antenowy” – 90 minut, którego każdorazowo nie chcemy przekraczać.

Formularz zgłoszeniowy należy przesłać na adres [email protected] , do formularza zgłoszeniowego należy załączyć zdjęcie wykonawcy oraz jeśli to możliwe podać link do filmików w Internecie prezentujących działania zgłaszającego.  Wykonawcy prezentują się nieodpłatnie. Wstęp na prezentacje nie jest biletowany, obowiązuje ChCKarta (cena: 1,- zł ważna przez cały rok).

W ramach akcji 7 marca o godz. 17.30 w „Galerii na strychu” odbędzie się koncert „Cały ten fingerstyle” – Paweł Węgier. Podczas koncertu będzie można poznać jeden z ciekawszych stylów gitarowych. Gra jedna osoba, a słychać jakby dwóch gitarzystów? To właśnie fingerstyle. Znane melodie i autorski materiał w aranżacji na gitarę solo. Na koncercie pojawi się również gościnnie harmonijka. Koncert do posłuchania, pośpiewania a i tańczenie nie jest zabronione. Gościnnie wystąpią Wojtek Hrynaszewicz, Patryk Filipowicz i Stanisław Walczewski.

TERMINY PREZENTACJI:
6 lutego 2017 r. - ZAREZERWOWANE
6 marca 2016 r. - ZAREZERWOWANE
10 kwietnia 2017 r.
8 maja 2017 r. - ZAREZERWOWANE
12 czerwca 2017 r.

Informacje w sprawie „OSA” i zapisy: Agnieszka Pielok – Opara, tel. (32) 247 39 58, mail: [email protected]

 

Źródło (UM Chorzów)


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: ReferendumTreść komentarza: I tak nie przyjdę na kolejny szpil, dość mam już tego promowania przez naszych narkokiboli prezydenta Michałka. Basta!Data dodania komentarza: 10.03.2026, 00:36Źródło komentarza: Niebiescy górą w Najstarszych Derbach Śląska! Ruch wygrywa drugi wyjazdowy mecz z rzęduAutor komentarza: REFERENDALSTreść komentarza: Ruch to nowotwór dla Chorzowa, a Szymon Michałek to jego najgorsza komórka...Data dodania komentarza: 10.03.2026, 00:35Źródło komentarza: Prezydent o referendum: “Próbują wszystkich metod, żeby mnie stąd usunąć”Autor komentarza: tolaTreść komentarza: Najwyższy czas na usunięcie tego szkodnika ,nieudacznika i niszczyciela Chorzowa.Data dodania komentarza: 9.03.2026, 21:27Źródło komentarza: Prezydent o referendum: “Próbują wszystkich metod, żeby mnie stąd usunąć”Autor komentarza: CelinaTreść komentarza: Panie Prezydencie to nie jest tylko 19 osób... I nie tylko opozycja ale tam też są osoby które Panu zaufały i dały głos w wyborach ...i bardziej martwił bym się nie tymi 19osobami ale tymi których Pan zawodzi .Data dodania komentarza: 9.03.2026, 17:54Źródło komentarza: Prezydent o referendum: “Próbują wszystkich metod, żeby mnie stąd usunąć”Autor komentarza: ZytaTreść komentarza: Nie ma szans na odwołanie prezydenta. Marek K. przez wiele lat zniszczył wszystkich, którzy byli dla niego "niebezpieczni". Zostały wyłącznie tzw. miernoty. Kogo chcecie wybrać ? Od blisko 40 lat obserwuję chorzowskie poczynania tego osobnika, słaby ale bezwzględny. Drodzy mieszkańcy ! Nie dajcie sobie mieszać w głowach!Data dodania komentarza: 9.03.2026, 17:30Źródło komentarza: Prezydent o referendum: “Próbują wszystkich metod, żeby mnie stąd usunąć”Autor komentarza: E.Treść komentarza: Tak. Masz racje. Chcemy Ciebie usunac ze stanowiska, bo sie nie sprawdzasz. Jak to ma wygladac znowu. Mamy dac ci kadencje, a potem dac druga szanse? I co? Zaś 10 lat w plecy? Zas bedzie plakac na fejsie, ze poprzednicy nic nie robiki? Mamy plakac, ze nie ma na nic, bo mamy ciezki kredyt i trwajaca wiecznie budowe stadionu? Tak sajmonku. Chcemy, zebys przestal niszczyc to biedne miasto, bo nie chceny juz miec do siebie zalu, ze nic nie rmzrobukisny, gdy migkisny sie pozbyc szkodnika. Kopla nie odwolalismy, Kitali nie odwolalismy. Pora odwolac kogos, kto w porownaniu z poprzednikami okazal się zwyczajną niedojdą.Data dodania komentarza: 9.03.2026, 14:11Źródło komentarza: Prezydent o referendum: “Próbują wszystkich metod, żeby mnie stąd usunąć”
Reklama
Reklama