Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Baner reklamowy

Fabryka opakowań kartonowych, poznaj Emtek

Szukasz pudelek do wysyłki, które pozwolą Ci nie martwić się o ich wytrzymałość i dobry wygląd? Koniecznie musisz poznać firmę Emtek. Jest to polska fabryka opakowań kartonowych, która stawia na wysoką jakość używanych materiałów, a także ich solidną konstrukcję. W swojej ofercie ma ona pudełka z automatycznym dnem i paskiem klejowym, pudełka fasonowe, a także kartony z własnym nadrukiem. Z pewnością znajdziesz wśród nich idealne opakowania dla siebie, w których będziesz wysyłać swoje produkty ze spokojem i dumą.
Fabryka opakowań kartonowych, poznaj Emtek

Co wyróżnia polskiego producenta spośród innych działających na rynku?

Emtek to polska fabryka opakowań kartonowych, która zaczynała swoją przygodę na rynku od produkcji etykiet samoprzylepnych na roli. Z czasem działania firmy zaczęły się poszerzać, aż w końcu zaczęła ona produkować opakowania z tektury falistej, które to stanowią aż 90% aktualnej produkcji. Za sprawą rozbudowanego parku maszynowego, Emtek realizuje zamówienia na pudełka tak szybko, jak tylko jest to możliwe. Aż trudno w to uwierzyć, ale ich produkcja sięga 10 tysięcy sztuk na godzinę.

Emtek to firma, dla której branża ta nie ma żadnych tajemnic. Współpracuje ona z największymi dostawcami tektury, których materiały posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i spełniają wymogi światowe. Asortyment fabryki jest bardzo szeroki, a do tego większość opakowań z tektury falistej może być dostosowana do wymagań określonych przez klienta.

Jakie opakowania ma on w swojej ofercie?

Jako ceniony producent opakowań z tektury 3-, 5-, i 7-warstwowej, Emtek ma w swojej ofercie opakowania o różnych wzorach i kolorach. Wszystko po to, by klienci mogli zaopatrzyć się w jednym miejscu i to bez względu na to, w jakiej pracują branży. Ponadto, są one produkowane w różnych rozmiarach, tych mniej i częściej spotykanych, również jako opakowania wielkogabarytowe.

Do najczęściej wybieranych pudełek należą te, które mają automatyczne dno, a do tego pasek klejowy. Zapewniają one wyjątkową wygodę i szybkość podczas składania, a także zamykania przesyłek. Co ważne, przy zastosowaniu opakowań tego typu w branży e-commerce gotowe paczki dużo lepiej wyglądają, gdyż nie potrzeba już ich dodatkowo zabezpieczać taśmą klejącą czy folią. Taki sposób pakowania jest też zdecydowanie bardziej ekologiczny, co powinien docenić niejeden kupujący.

Emtek ma w swojej ofercie również opakowania fasonowe (produkowane z wykrojnika, bez potrzeby klejenia) oraz opakowania spersonalizowane. Te ostatnie są wykonywane na podstawie wzoru przekazanego przez klienta. Emtek daje bowiem możliwość wykonania na nich spersonalizowanych nadruków. Dzięki nim paczki jeszcze lepiej wyglądają, a do tego mogą stanowić narzędzie marketingu. Wystarczy, że na nadruku znajdą się logotyp, kod QR, adres www, nazwa firmy lub jej dane kontaktowe.

Warto wspomnieć, że firma ma swojej ofercie także etykiety samoprzylepne, kalki i pomocnicze materiały opakowaniowe.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: Lokals69Treść komentarza: Zapraszam do sprawdzenia wszystkich ile prezydent od lansowania się w mediach społecznościowych podbiera kasy za nic w wodociągachData dodania komentarza: 1.05.2026, 20:22Źródło komentarza: Kto zdecyduje o otwarciu estakady? Miasto pyta, WINB odbija piłeczkęAutor komentarza: slazakTreść komentarza: Ten kraj naprawde nalezy sprzedać komuś kto zajmie sie prawidlowo wszystkim. Głęboka komuna! Te stare komunistycznej capy nauczyly sie w tym kraju zero odpowiedzialnosci. Byle byc na stolku i udawać ze cos robia. Oczywiście brać pieniadze zawsze i wszędzie!Data dodania komentarza: 1.05.2026, 07:04Źródło komentarza: Kto zdecyduje o otwarciu estakady? Miasto pyta, WINB odbija piłeczkęAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: A kiedy w koncu zlikwidujecie estakade i wybudujecie obwodnice? Jak nie potraficie to oddajcie wladze tym co potrafia. Jak potraficie to brac sie do roboty, bo juz dosc czasu zmarnowaliscie!Data dodania komentarza: 29.04.2026, 19:27Źródło komentarza: Z Bytomia do Katowic pojedziemy szybciej. Tramwaje Śląskie podpisały umowy na przebudowę torowiskaAutor komentarza: ChorzowianinTreść komentarza: Zamiast pisac takie glupoty lepiej lec i zbierej podpisy pod referendum. Zgrana ekipa juz czeka.Data dodania komentarza: 28.04.2026, 13:40Źródło komentarza: Maciej Franta: "W innej sytuacji nikt by nie przetestował zamknięcia estakady"Autor komentarza: YjzelTreść komentarza: Estakada powinna być zlikwidowana. Zamiast dumać jak ją reanimować myślcie nad organizacją środków i budową obwodnicy. W polsce są środki na budowy obwodnic małych miasteczek i wsi, bo takie się ciagle buduje. Na tak ważną inwestycje tym bardziej będą. A jak Wy politycy jesteście za słabi aby dowieźć ten temat to poprosimy jako społeczeństwo łatwoganga a pomoc. Tylko czy wtedy będziecie nam jeszcze do czegoś potrzebni?Data dodania komentarza: 28.04.2026, 13:32Źródło komentarza: Estakadą przejadą pojazdy do 15 ton?Autor komentarza: slazakTreść komentarza: Niekończąca się opowieść...Data dodania komentarza: 28.04.2026, 11:44Źródło komentarza: Estakadą przejadą pojazdy do 15 ton?
Reklama
Reklama