W programie wydarzenia zaplanowano stoiska i prezentacje organizacji pozarządowych, animacje i zabawy dla dzieci, warsztaty z pierwszej pomocy, koncert muzyczny oraz dyskotekę. Piknik to doskonała okazja, by spędzić czas w gronie rodziny i znajomych, a przy okazji dowiedzieć się więcej o działalności lokalnych organizacji.
Piknik Organizacji Pozarządowych to nie tylko okazja do wspólnej zabawy i integracji mieszkańców, ale także wyjątkowa przestrzeń do budowania lokalnych więzi i wzajemnego zaufania. To czas, w którym każdy może zobaczyć, jak wiele dzieje się w Świętochłowicach dzięki aktywności społeczników i pasjonatów. Dzięki takim spotkaniom mieszkańcy mogą odkryć nowe zainteresowania, zaangażować się w działalność lokalnych stowarzyszeń, a nawet znaleźć inspirację do własnych inicjatyw. To także szansa na wymianę doświadczeń, bliższe poznanie swoich sąsiadów i przekonanie się, że wspólne działania mają realny wpływ na rozwój miasta i poprawę jakości życia.
Miasto zachęca także stowarzyszenia działające na terenie Świętochłowic do aktywnego udziału w wydarzeniu i zaprezentowania swojej działalności. Organizacje zainteresowane udziałem mogą zgłaszać się pod adresem: [email protected]
Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które łączy wspólną zabawę z promocją aktywności społecznej i obywatelskiej.











Napisz komentarz
Komentarze