Jak informowaliśmy jesienią, Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie podjął się kilku inwestycji, mających na celu poprawę jakości oferowanych przez niego usług. Jedną z nich miała być modernizacja wysłużonej sali gimnastycznej przy ul. Racławickiej 23, w której na co dzień swoje umiejętności szlifowali m.in. akrobaci z klubu DOSiR Sokolnia.
Prace dobiegły końca!
Prezydent Szymon Michałek przekazał za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że remont zakończono, a sala przeszła prawdziwą metamorfozę. Ściany zostały odgrzybione i odmalowane, naprawiono parkiet, wymieniono drabinki gimnastyczne oraz wykonano nowy system oświetlenia wraz z oświetleniem awaryjnym i ewakuacyjnym. Dodatkowo uruchomiono centralę wentylacyjną, co znacząco poprawi komfort i bezpieczeństwo użytkowników.
Na tym jednak nie koniec dobrych informacji. Z dawnego, pustego i niewykorzystanego holu powstała nowoczesna i funkcjonalna przestrzeń - zaprojektowano i wykonano dwie szatnie z toaletami i prysznicami oraz toaletę ogólnodostępną. Wymieniono także stare, nieszczelne drzwi ewakuacyjne na nowe, ciepłe i szczelne.
- Efekt końcowy pracy zespołu MORiS Chorzów jest naprawdę świetny - jest ładnie, schludnie, bezpiecznie i nowocześnie. To przykład inwestycji, która realnie podnosi standard obiektu - podkreśla Szymon Michałek.
Wartość inwestycji to 664 180 zł, z czego aż 583 180 zł to dofinansowanie ze środków Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii.









Napisz komentarz
Komentarze