Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Baner reklamowy

Świętochłowice grają z WOŚP! Oto pełny program 34 finału w mieście!

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w Świętochłowicach zapowiada się pełen atrakcji i różnorodnych wydarzeń. Pod hasłem „A MY? Robimy swoje dla zdrowia i bezpieczeństwa Polaków” mieszkańcy miasta będą mogli aktywnie uczestniczyć w licznych inicjatywach w różnych częściach Świętochłowic. W najbliższą niedzielę czeka moc atrakcji i nieskończone możliwości pomagania, w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!
Świętochłowice grają z WOŚP! Oto pełny program 34 finału w mieście!

Źródło: WOŚP Świętochłowice Fan Page

Sztab WOŚP w Hali Skałka (8:00 – 20:00)

Główną bazą finałowych wydarzeń będzie Hala Widowiskowo-Sportowa OSiR Skałka przy al. Parkowej 15. Na miejscu nie zabraknie stoiska z rękodziełem, atrakcji dla dzieci – kolorowych warkoczyków i malowania twarzy. Miłośnicy aktywności fizycznej będą mogli wziąć udział w zajęciach takich jak joga (15:00, instr. Aneta Nowacka), tabata (16:00) oraz warsztaty „Zdrowy kręgosłup” prowadzone przez Izabelę Cieślik o 17:00.

Scena OSiR Skałka (16:45 – 20:00)

Wieczorem scena w OSiR Skałka stanie się miejscem muzycznych emocji i pokazów. Zaplanowano zimową paradę motocykli, występy DANCE KIDS Świętochłowice oraz koncerty zespołów DNA i Nikola Łaskarzewska, Backstage – Echo oraz Andrzeja Domżała. Dodatkowo na uczestników czekać będą stoiska gastronomiczne i rękodzielnicze oraz licytacje gadżetów WOŚP.

Park Heiloo (10:00 – 20:00)

Dla miłośników historii i aktywności na świeżym powietrzu przygotowano atrakcje w Parku Heiloo, organizowane przez Pro Fortalicium Koło Terenowe „Świętochłowice”. Uczestnicy będą mogli zwiedzić schron bojowy, wziąć udział w żołnierskim ognisku z kawą i herbatą z samowaru oraz sprawdzić swoje umiejętności w ćwiczeniach łączności radiowej i przy użyciu telefonów polowych.

Studio Fotoguns (10:00 – 20:00)

Miłośnicy fotografii będą mogli zanurzyć się w magicznym świecie zdjęć w Studiu Fotoguns przy ul. Łagiewnickiej 68. To doskonała okazja na sesje fotograficzne i wyjątkowe pamiątki z finału WOŚP.

Rowerowe SW-CE (10:00 – 12:00)

Na przystani stawu Zacisze (Magiera) odbędzie się bieg „Magiera Race”, morsowanie oraz poczęstunek dla uczestników.

Kocia Brygada (12:00 – 14:00)

Na ul. Sienkiewicza 3 mieszkańcy będą mogli skorzystać ze słodkiego poczęstunku, kawy i herbaty.

Finał WOŚP w Świętochłowicach odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Daniela Begera. Wydarzenie angażuje lokalne instytucje, organizacje społeczne, stowarzyszenia, a także przedsiębiorców, tworząc wyjątkową atmosferę wspólnego działania dla zdrowia i bezpieczeństwa Polaków.

Na bieżąco o tegorocznym finale informuje oficjalny fan-page WOŚP Świętochłowice: 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: JTOTreść komentarza: No co Wy, że Kasztana chcecie odwołać? Dajcie Prezydentowi pracować tak jak poprzednikom.Data dodania komentarza: 16.03.2026, 18:06Źródło komentarza: Referendum: złożono wniosek, chcą odwołania Szymona Michałka!Autor komentarza: z_wwyTreść komentarza: Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. AmenData dodania komentarza: 16.03.2026, 17:21Źródło komentarza: Nie żyje Józef Dembiniok, wieloletni starszy kustosz chorzowskiego muzeumAutor komentarza: RussellGunnTreść komentarza: Jeden laureat a do zdjecia troje podłączonych.Data dodania komentarza: 16.03.2026, 16:11Źródło komentarza: Prestiżowe odznaczenie dla chorzowskiego artysty. Nadawane jest przez Ministerstwo KulturyAutor komentarza: Krzysztof BTreść komentarza: złodzieje na chama chcą z powrotem do koryta i kraść kople katale a tfffuuu!Data dodania komentarza: 16.03.2026, 09:42Źródło komentarza: Prezydent o referendum: “Próbują wszystkich metod, żeby mnie stąd usunąć”Autor komentarza: ReferendumTreść komentarza: Stek bzdur. Trzeba odwołać P. Michałka, Chorzów umiera, ludzie obudźcie się nim będzie za późno i Chorzów to będzie ino Ruch. Chorzów umiera, likwidator działa!Data dodania komentarza: 15.03.2026, 23:35Źródło komentarza: Czy w Chorzowie i Świętochłowicach potanieje woda? Jest wniosek do centrali, a spółka notuje rekordowe zyskiAutor komentarza: Zysk spółki hahahaTreść komentarza: Jestem zdziwiony tym pseudo artykułem Tuby!! Jako redakcja macie obowiązek weryfikacji informacji! Zysk 14 mln to kłamstwo, bo skąd niby ten zysk? Spółka powinna się bilansować na 0+ ponieważ taryfa za wodę ma pokryć koszty bieżącej działalności, inwestycje i remonty. Jedynym wytłumaczeniem jest brak inwestycji i remontów oraz zwolnienia pracowników spółki. Dlaczego Tuba nie spyta się pracowników o informację, dlaczego Tuba nie pyta Spółki o realizację planów inwestycyjnych i remontowych wynikających z obecnej taryfy! Ten pseudo zysk wynika z nieudolności zarządzających lub jest celowym działaniem i niedługo Spółka będzie sponsorem Ruchu Chorzów! Tubo zacznijcie realizować misję informacyjną!Data dodania komentarza: 15.03.2026, 21:55Źródło komentarza: Czy w Chorzowie i Świętochłowicach potanieje woda? Jest wniosek do centrali, a spółka notuje rekordowe zyski
Reklama
Reklama