Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 2 sierpnia 2026 05:02
Reklama Baner reklamowy

Walentynki w Świętochłowicach. Sprawdź, co miasto przygotowało na dzień zakochanych!

Walentynki to nie tylko serduszka i czekoladki – to przede wszystkim czas, by celebrować bliskość, emocje i wspólne chwile. W tym roku Świętochłowice zapraszają Was do wyjątkowego świętowania miłości w atmosferze ciepła, ruchu i romantyzmu.
Walentynki w Świętochłowicach. Sprawdź, co miasto przygotowało na dzień zakochanych!

Źródło: www.swietochlowice.pl

Rozpocznijcie poranek od chwili dla siebie i dla ukochanej osoby. Już w najbliższą sobotę, czyli w dzień Św. Walentego na rogu ul. Katowickiej i Pocztowej czeka na Was walentynkowy kiermasz przygotowany wspólnie z Miejską Biblioteką Publiczną. Aromatyczna kawa, słodkie ciasteczka i książki pełne miłości stworzą idealne tło, by zatrzymać się na chwilę, uśmiechnąć do siebie i poczuć magię tego dnia. To moment, który zostaje w pamięci – cichy, pełen drobnych gestów i serdecznych spojrzeń.

Dla tych, którzy chcą podzielić się emocjami w ruchu, przygotowaliśmy bieg dla zakochanych na terenie OSIR Skałka. Wystarczy jedno okrążenie, by zdobyć pamiątkowy medal – liczy się nie wynik, a wspólne przeżycie, zabawa i radość z aktywności razem. Bieg to idealna okazja, by serce biło szybciej, nie tylko z wysiłku, ale i ze szczęścia, że można dzielić ten moment z bliską osobą.

Nie zabraknie też sportowych emocji z wielkim sercem. W Hali Widowiskowo-Sportowej OSIR Skałka odbędzie się Turniej Charytatywny Speedway Śląsk Świętochłowice. Piłkarskie starcia, drużyny pełne pasji i szczytny cel – to wydarzenie, które pokazuje, że miłość i pomoc innym idą w parze, a sport może łączyć ludzi w najbardziej wyjątkowy sposób.

Romantyczny finał dnia czeka na Wieżach KWK Polska Świętochłowice. Spacer w świetle zachodzącego słońca, niezwykłe panoramy miasta i aromatyczna, czerwona herbatka sprawią, że Walentynki staną się nie tylko dniem miłości, ale prawdziwym wspomnieniem, które zostaje na zawsze. To chwila, w której można się zatrzymać, przytulić i poczuć, że miłość jest tuż obok – w uśmiechu, w dotyku i w sercu drugiej osoby.

Szczegóły na urzędowym plakacie.

Biały plakat z czerwonymi napisami, serduszkami i buziakami

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: Absb Treść komentarza: Dzisiaj w nocy też cos się paliło w Chorzowie Starym. Data dodania komentarza: 1.08.2026, 08:17 Źródło komentarza: Kierowcy przejeżdżali obok płonącego samochodu, ale żaden nie miał gaśnicy Autor komentarza: Porczmankis Treść komentarza: Katowice chcą Chorzowa żeby wypchać tu wszystkich murzynów. Chorzów zamieni się w jeden wielki ośrodek dla uchodźców za niedługo z Hiszpanii przybędzie tu 20 000 murzynów i to wszystko oni by chcieli wyładować do Chorzowa. Sami sobie odpowiedzcie na pytanie czy chcecie mieć tutaj Afrykę i na każdym roku gwałty napady i morderstwa. Data dodania komentarza: 31.07.2026, 22:49 Źródło komentarza: Stadion w zamian za przyłączenie Chorzowa do Katowic? “Prezydent mówił, że byłby w stanie to zrobić” Autor komentarza: ferrero Treść komentarza: kibole się bawią, bo mogą Data dodania komentarza: 31.07.2026, 21:51 Źródło komentarza: Kierowcy przejeżdżali obok płonącego samochodu, ale żaden nie miał gaśnicy Autor komentarza: RussellGunn Treść komentarza: Ten samochód stał tam od dłuższego czasu Data dodania komentarza: 31.07.2026, 19:42 Źródło komentarza: Kierowcy przejeżdżali obok płonącego samochodu, ale żaden nie miał gaśnicy Autor komentarza: Vader Treść komentarza: To inicjatywa Obywateli tego miasta nie wasza panowie radni. Pod tyłkami wam się pali? Data dodania komentarza: 31.07.2026, 18:22 Źródło komentarza: Brakujące miliony, obietnice i dementi. Co dalej z targowiskiem przy ul. Kubiny? Autor komentarza: Gwarecka Treść komentarza: Ten samochód stał w tym miejscu chyba od stycznia czy lutego i nikt się nim nie interesował Data dodania komentarza: 31.07.2026, 15:02 Źródło komentarza: Kierowcy przejeżdżali obok płonącego samochodu, ale żaden nie miał gaśnicy
Reklama
Reklama