Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaBudowa i remont na Ceneo

Kontuzja obrońcy Ruchu

Przedwcześnie swój występ w spotkaniu z Lechią zakończył Michał Koj. Obrońca Ruchu doznał kontuzji mięśnia. Czy wróci na mecz z Zagłębiem Lubin?
Kontuzja obrońcy Ruchu

Defensor „Niebieskich” nabawił się urazu w 81. minucie spotkania. Pomocy udzielali mu klubowi fizjoterapeuci, jednak chwilę później na boisku zastąpił go Paweł Oleksy. – Michał naciągnął mięsień przy jednej z interwencji. Poprosił o zmianę, by uraz się nie pogłębił. Mam nadzieję, że nie jest to nic groźnego – mówił podczas pomeczowej konferencji prasowej trener Waldemar Fornalik.

Diagnozę potwierdzają również fizjoterapeuci Ruchu. – „Koju” naciągnął mięsień dwugłowy uda. Trudno powiedzieć jak długa przerwa w treningu go czeka. W przypadku „normalnego” piłkarza to zwykle 3-4 dni, ale Michał jest niezwykle twardym zawodnikiem i być może już od poniedziałku będzie normalnie pracował z zespołem – mówi Filip Czapla ze sztabu medycznego „Niebieskich”.

 

Źródło: www.ruchchorzow.com.pl


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: GwiazdkaTreść komentarza: Lepiej nie mogliście trafić- skończycie tak jak my pocztowcy. Wyjątkowo zły i mściwy czlowiekData dodania komentarza: 14.07.2025, 20:04Źródło komentarza: PGM Chorzów ma nowego dyrektora. To były wiceprezes Poczty Polskiej z PiSAutor komentarza: DramaTreść komentarza: Oby ich juz wiecej nikt nie wybral!Data dodania komentarza: 14.07.2025, 14:08Źródło komentarza: Śląscy posłowie interweniują w sprawie chorzowskiej estakadyAutor komentarza: PasażerTreść komentarza: Kierowcy autobusów podczas jazdy często rozmawiają przez telefon lub obsługują komunikatory. Być może to było przyczyną. Co ciekawe na stronie Transport GZM oraz w aplikacji GZM nie ma nawet możliwości zgłoszenia takich sytuacji. Rozumiem, że organizator akceptuje takie zachowania kierowców.Data dodania komentarza: 14.07.2025, 13:38Źródło komentarza: Autobus zderzył się z samochodem osobowym. Trzy osoby poszkodowane [ZDJĘCIA]Autor komentarza: AdamTreść komentarza: Współczuję wam. Serio.Data dodania komentarza: 13.07.2025, 18:45Źródło komentarza: PGM Chorzów ma nowego dyrektora. To były wiceprezes Poczty Polskiej z PiSAutor komentarza: MLTreść komentarza: Inicjatywa powołania nowego dyrektora PGM wyszła ze ścisłego kierownictwa RSSM. Środowisko PiS dowiedziało się o tej decyzji po fakcie. Nowy Dyrektor PGM działa więc na tzw. własny rachunek.Data dodania komentarza: 13.07.2025, 17:49Źródło komentarza: PGM Chorzów ma nowego dyrektora. To były wiceprezes Poczty Polskiej z PiSAutor komentarza: losotTreść komentarza: sjargi to się wysyła do składu desek , nalezy złozyć zawiadomienie do prokuratury i dalej wg.kpkData dodania komentarza: 13.07.2025, 08:31Źródło komentarza: Strażacy wyważyli drzwi do mieszkania 90-latka. "Moim zdaniem działania te były nieuzasadnione"
Reklama
Reklama