Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 9:00 i ma na celu uporządkowanie okolicznego lasu, a także integrację społeczności wokół działań proekologicznych. To propozycja dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu, jednocześnie przyczyniając się do poprawy stanu przyrody w swoim najbliższym otoczeniu. O akcji informuje oficjalna strona internetowa miasta Świętochłowice wraz ze Stowarzyszeniem "Razem dla Świętochłowic".
Zbiórkę uczestników zaplanowano w pobliżu cmentarza, skąd grupy wyruszą na wyznaczone obszary do sprzątania. Organizatorzy przygotują niezbędne materiały, takie jak rękawice ochronne i worki na odpady, dlatego udział w akcji nie wymaga specjalnego przygotowania.
Inicjatywa „Wiosenne porządki” to nie tylko działania na rzecz czystości, ale również okazja do budowania lokalnej wspólnoty i wzmacniania świadomości ekologicznej wśród mieszkańców.









Napisz komentarz
Komentarze