Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
sobota, 24 stycznia 2026 14:53
Reklama Baner reklamowy
Reklama
Reklama

Sokolnia znów z sukcesami na arenie międzynarodowej

Reprezentacja DOSiR Sokolnia licznie wystartowała w prestiżowych zawodach Flanders International Acro Cup 2017, które rozegrano w belgijskiej miejscowości Puurs. Najlepiej wypadł nasz mikst w kategorii AG - Bartosz Zagała i Weronika Witkowska, którzy w finale zajęli 5. miejsce z wynikiem 22.750pkt.
Sokolnia znów z sukcesami na arenie międzynarodowej

14-letni Zagała i 11-letnia Witkowska to duże talenty chorzowskiej "Sokolni". W eliminacjach również zajęli 5. miejsce z wynikiem 23.400pkt. W finale uzyskali wynik poniżej 23 punktów (22.750pkt) i ostatecznie zajęli 5. miejsce.

Również na 5. miejscu w rywalizacji juniorów + par mieszanych uplasowali się Marcin Firaki Julia Fajfur z wynikiem 25.440pkt. W tej samej konkurencji na ostatniej 8. pozycji uplasowali się Filip Bucki i Kamila Dytko.

Nasze jedyne seniorki rywalizujące w trójkach: Marta Śrutwa i Magda Rajtor i Emilia Plewnia uplasowały się na 16. miejscu z wynikiem 21.580pkt.

W zawodach rywalizowało łącznie aż 20 naszych reprezentantów. W kategorii AGE w stawce 46 trójek kobiecych rywalizowały dwie nasze trójki. Nasze akrobatki w składzie: Natalia Krawczyk, Dorota Burek i Julia Górny zajęły 30. miejsce w eliminacjach z wynikiem 24.850pkt, a Gloria Żurek, Oliwia Wilk i Sonia Ranosz z wynikiem 24.500pkt. zajęły 32. miejsce.

Na 9. miejscu w rywalizacji par mieszanych juniorów uplasowali się Tolia Kopczyk i Daniel Wichary uzyskując 21.560pkt., a trójka juniorek Wiktoria Wólczańska, Wiktoria Naczyńska i Agata Musioł w stawce 28 trójek uplasowały się na wysokim 7. miejscu z wynikiem 25.450pkt.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: CwajkaTreść komentarza: Zburzyć estakadę i nie budować drugiego stadionu! Pieniądze przeznaczyć na poprawę jakości życia mieszkańców! Błagam!Data dodania komentarza: 24.01.2026, 10:39Źródło komentarza: Przejścia dla pieszych nie będzie, tramwajowej kładki (na razie) też nieAutor komentarza: CwajkaTreść komentarza: Zburzyć estakadę i nie budować drugiego, niepotrzebnego stadionu w Chorzowie!Data dodania komentarza: 24.01.2026, 10:28Źródło komentarza: Maciej Franta: "W innej sytuacji nikt by nie przetestował zamknięcia estakady"Autor komentarza: slazakTreść komentarza: Chyba represje w postaci mandatu za to ze chcesz sie ogrzać we własnym domu!Data dodania komentarza: 24.01.2026, 07:18Źródło komentarza: Śląsk przyspiesza z Programem Czyste Powietrze. Nowe narzędzia i wsparcie dla mieszkańcówAutor komentarza: Noo...Treść komentarza: Haha.....dobreData dodania komentarza: 23.01.2026, 22:27Źródło komentarza: Przejścia dla pieszych nie będzie, tramwajowej kładki (na razie) też nieAutor komentarza: AZTreść komentarza: Ludzie! Przestańcie już czepiać się p.Prezydenta Szymona Michałka.Wg.Was On jest winny wszystkiego.Co z Wami,dlaczego nie czapialiście się tak wszystkiego za wcześniejszych rządów poprzedniej władzy.Dajcie już spokój.Data dodania komentarza: 23.01.2026, 01:31Źródło komentarza: Śmierć na pasach w Chorzowie. Kierowca autobusu usłyszy zarzutyAutor komentarza: BybTreść komentarza: Więcej kierowców z krajów w których nigdy snieg nie pada, juz teraz szarpią autobusami ze jeździć sie nie da albo stają w poprzek pasow dla pieszych.Data dodania komentarza: 22.01.2026, 23:16Źródło komentarza: Śmierć na pasach w Chorzowie. Kierowca autobusu usłyszy zarzuty
Reklama
Reklama