Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 24 kwietnia 2026 23:54
Reklama Baner reklamowy

Czerwcowe dobranocki

Pogoda dopisuje, więc popołudniowe i wieczorne spacery nie straszą już wizją zamarznięcia. W związku z tym warto zabrać pociechy i wybrać się na wydarzenie organizowane w skansenie - w tę sobotę odbędzie się spotkanie w ramach cyklu "Dobranocki w skansenie". W sumie w czerwcu odbędą się dwa spotkania.
Czerwcowe dobranocki

Dobranocki w skasnenie to cykliczne spotkania dedykowane dzieciom, (jednak uczestniczyć w nich może każdy chętny, bez względu na swój wiek). Bajki zostaną opowiedziane przez prawdziwych bajarzy i gawędziarzy. Koszt biletów wstępu na wydarzenie wynosi 8 zł w cenie regularnej i 6zł w cenie ulgowej. Harmonogram spotkań na czerwiec wygląda następująco:

10.06.2017, godz. 17:30 (sobota)
Pani Anna Stronczek z Rybnika-Kłokocina opowie:
- O garbatym koniku
- O kocie i psie
- O Hanusi i Jewusi

17.06.2017, godz. 17:30 (sobota)
Pani Marta Twardzik z Orzesza-Jaśkowic opowie:
- O Kopciuszku
- O biedzie
- O heksie

 

źródło: muzeumgpe-chorzow.pl


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: GregTreść komentarza: w którym kierunku?Data dodania komentarza: 24.04.2026, 13:23Źródło komentarza: Na Pocztowej wprowadzają ruch jednokierunkowy. Zobacz na jakim odcinkuAutor komentarza: OszukaliTreść komentarza: Radny Pricel z PiSu zapewniał, że nie pozwoli na połączenie SP 37 z P 4 ponieważ budynek szkoły to nie miejsce dla przedszkolaków. Zapamiętać! PiSowi nie można ufać!Data dodania komentarza: 24.04.2026, 11:02Źródło komentarza: Nowe Zespoły Szkolno-Przedszkolne w Chorzowie. "Czy my chcemy podnieść jakość edukacji, czy też chcemy tę jakość obniżyć"Autor komentarza: ZbynioTreść komentarza: Nic dobrego dla mieszkańców ulic Pocztowej i Polnej. Będą mieli utrudniony dojazd do Centrum miasta, oraz do ulicy Bytomskiej.Data dodania komentarza: 23.04.2026, 22:23Źródło komentarza: Na Pocztowej wprowadzają ruch jednokierunkowy. Zobacz na jakim odcinkuAutor komentarza: KtośTreść komentarza: Oszuści i tyleData dodania komentarza: 23.04.2026, 19:34Źródło komentarza: Edukacyjna reforma w Chorzowie staje się faktemAutor komentarza: JaTreść komentarza: Bardzo szybko niektórzy zmieniają zdanie, najpierw na nie , a nagle na tak. Wszystko pod dyktando, żeby tylko stołka nie zabrał Drużynowy. Po cholerę były te spotkania z rodzicami, pracownikami itp. REFERENDUM konieczne, ja czuję się oszukana.Data dodania komentarza: 23.04.2026, 19:32Źródło komentarza: Nowe Zespoły Szkolno-Przedszkolne w Chorzowie. "Czy my chcemy podnieść jakość edukacji, czy też chcemy tę jakość obniżyć"Autor komentarza: ZdezorientowanaTreść komentarza: Radny Pricel był przeciw, a dziś zagłosował za. Widać dyscyplina partyjna i koalicja z Drużyną ma się dobrze.Data dodania komentarza: 23.04.2026, 17:59Źródło komentarza: Nowe Zespoły Szkolno-Przedszkolne w Chorzowie. "Czy my chcemy podnieść jakość edukacji, czy też chcemy tę jakość obniżyć"
Reklama
Reklama