Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 30 kwietnia 2026 07:40
Reklama Baner reklamowy

Legendia Night Light Show już w sobotę!

Po imprezie Legendia At Night, która odbyła się w ramach Nocy Świętojańskiej, nadszedł czas na kolejne wydarzenie w odmienionym Śląskim Wesołym Miasteczku. Tym razem Legendia proponuje cały dzień zabawy, zwieńczony nocnym show.
Legendia Night Light Show już w sobotę!

Już w tę sobotę, tj. 15 lipca, odbędzie się Legendia Night Light Show, czyli zabawa na karuzelach od rana do nocy, w towarzystwie dodatkowych atrakcji. Impreza rusza o godz. 10:00, a jej koniec jest planowany na godz. 1:00. Atrakcje (oprócz karuzeli) dzielą się na dzienne oraz wieczorne.

W programie dziennym:
-strefa fantasy- stań oko w oko z postaciami z filmów fantasy,
-obóz rycerski- poznaj życie rycerskie od kuchni.
W programie wieczornym:
-artystyczne pokazy na scenie 360 stopnii,
-nocna zabawa na karuzelach aż do 01:00 w nocy,
-pokaz sztucznych ogni i laser show w doskonałej oprawie muzycznej.

Bilety na wydarzenie można zakupić poprzez portal GOPASS (Legendia Night Light Show - 15.07.2017).

 

Źródło i Fotografia: profil wydarzenia "Legendia Night Light Show" na Facebooku/Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: A kiedy w koncu zlikwidujecie estakade i wybudujecie obwodnice? Jak nie potraficie to oddajcie wladze tym co potrafia. Jak potraficie to brac sie do roboty, bo juz dosc czasu zmarnowaliscie!Data dodania komentarza: 29.04.2026, 19:27Źródło komentarza: Z Bytomia do Katowic pojedziemy szybciej. Tramwaje Śląskie podpisały umowy na przebudowę torowiskaAutor komentarza: ChorzowianinTreść komentarza: Zamiast pisac takie glupoty lepiej lec i zbierej podpisy pod referendum. Zgrana ekipa juz czeka.Data dodania komentarza: 28.04.2026, 13:40Źródło komentarza: Maciej Franta: "W innej sytuacji nikt by nie przetestował zamknięcia estakady"Autor komentarza: YjzelTreść komentarza: Estakada powinna być zlikwidowana. Zamiast dumać jak ją reanimować myślcie nad organizacją środków i budową obwodnicy. W polsce są środki na budowy obwodnic małych miasteczek i wsi, bo takie się ciagle buduje. Na tak ważną inwestycje tym bardziej będą. A jak Wy politycy jesteście za słabi aby dowieźć ten temat to poprosimy jako społeczeństwo łatwoganga a pomoc. Tylko czy wtedy będziecie nam jeszcze do czegoś potrzebni?Data dodania komentarza: 28.04.2026, 13:32Źródło komentarza: Estakadą przejadą pojazdy do 15 ton?Autor komentarza: slazakTreść komentarza: Niekończąca się opowieść...Data dodania komentarza: 28.04.2026, 11:44Źródło komentarza: Estakadą przejadą pojazdy do 15 ton?Autor komentarza: obywatelTreść komentarza: Dotyczy stadionu komentarz mateusza borka any komentator. – Jak ja słyszę, że nowy stadion w Chorzowie ma być budowany etapami, a cały proces potrwa 10 lat, to jestem załamany. Przecież gdy zostanie oddana czwarta trybuna, pierwsza będzie już wymagała remontuData dodania komentarza: 27.04.2026, 16:16Źródło komentarza: Referendum: złożono wniosek, chcą odwołania Szymona Michałka!Autor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Brawo!Data dodania komentarza: 27.04.2026, 12:26Źródło komentarza: Chorzów w walce z rakiem! Ponad 100 osób zgoliło włosy, a Polska zebrała rekordowe miliony
Reklama
Reklama