Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 22 sierpnia 2026 02:46
Reklama Baner reklamowy

Co nowego w CUMIE?

Projekt CUMA trwa! Za nami majowe pikniki, a przed nami dalsze prace, które nabiorą rozmachu już we wrześniu.
Co nowego w CUMIE?

Jak wyglądała zabawa podczas pikników można zobaczyć na stronie www.cuma.chorzow.eu, pod ikonką „Fotorelacje – pikniki majowe”.  Okres wakacji to czas relaksu i wypoczynku. Na Facebooku CUMY  znajdziecie też  informacje, co się dzieje ciekawego w mieście podczas wakacji  - w tym m.in. na koncerty, wystawy i spektakle.

- Za nami również wybór Kadry CUMY, czyli osób, które przez okres całego projektu będą służyć młodym ludziom swoją  wiedzą , doświadczeniem, pomocą  i dobrą radą. Kadrę tworzą ludzie z pasją, społecznicy z zamiłowania i fachowcy w swych dziedzinach. Ich sylwetki można poznać również na stronie CUMY - informuje Karolina Skórka, rzecznik urzędu miasta.

Już we wrześniu  przedstawiona zostanie Grupę Pilotażową CUMY – czyli grupę 12 wybrańców, bez których Projekt CUMA nie mógłby być realizowany! Grupa Pilotażowa to według osób realizujących to przedsięwzięcie, najważniejszy element całej układanki. - Zachęcamy do odwiedzania strony www.cuma.chorzow.eu i polubienia nas na FB - zachęcają.

 

Źródło: UM Chorzów


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: tranzytowiec Treść komentarza: Niestety temat nie jest chwytliwy. Żaden poseł, żaden dziennikarz nie wysłał oficjalnego zapytania, nie zawiadomił o możliwości popełnienia przestępstwa. Wiadomo, lepiej nie robić nic. Data dodania komentarza: 20.08.2026, 08:12 Źródło komentarza: Tramwaje wrócą na estakadę! Testowe przejazdy zakończone pomyślnie Autor komentarza: Locolobo Treść komentarza: Olać studzienki etc... Dka Michałka najważniejszy jest stadion dka kiboli... Data dodania komentarza: 19.08.2026, 09:59 Źródło komentarza: Za nami pogodowy armagedon. Na ulice Chorzowa spadły kule gradu Autor komentarza: Alex Treść komentarza: Nieważne że korki w mieście, nieważne że zamykane biblioteki, nieważne że żadnych praktycznie inwestycji, co tam estakada najważniejsze to stadion budować za kasę która jest równoważna 100 latą wynajęcia stadionu Śląskiego na mecze. Zastanawiam się czemu żaden artykuł nie robi zetelnego porownania kosztów przecież to prosty rachunek. Pytanie po co jako.calosc mieszkańców mamy za to zapłacić... Data dodania komentarza: 18.08.2026, 19:49 Źródło komentarza: Tramwaje wrócą na estakadę! Testowe przejazdy zakończone pomyślnie Autor komentarza: Hmmmmm Treść komentarza: Żołnierzy Września/75 pułku wczoraj zalane. Ciekawe czy w związku z niedokończonymi pracami związanymi z kanalizacją? W Świętochłowicach też było ciężko, ale dziś już wysprzątane liście i gałęzie, a w Chorzowie nadal dywany liści... Data dodania komentarza: 18.08.2026, 17:33 Źródło komentarza: Za nami pogodowy armagedon. Na ulice Chorzowa spadły kule gradu Autor komentarza: Locolobo Treść komentarza: Mam nadzieję że ze swoich pieniędzy zasponsoruje stadionik, a nie z moich... Nikt się nie pytał mnie czy wgl chce kolejny stadion w moim mieście... Michałek robi co chce, a nie to co miasto chce i potrzebuje.. Data dodania komentarza: 18.08.2026, 10:44 Źródło komentarza: Nowy stadion Ruchu Chorzów. Prezydent Michałek podał całkiem nowe informacje i "deadline"! Autor komentarza: Locolobo Treść komentarza: A po co to komu? Data dodania komentarza: 18.08.2026, 10:38 Źródło komentarza: Już niebawem w naszym mieście odbędzie się wyjątkowy spacer po Cwajce śladem górnoślaskich Żydów!
Reklama
Reklama