Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Baner reklamowy

Na sportowo z Domem Aniołów Stróżów

Dom Aniołów Stróżów zaprasza na tydzień dla sprawności fizycznej, który odbędzie się w ramach Anielskiego Lata 2016. Hasło przewodnie imprezy - „Rowerowo i sportowo”, czyli liczne warsztaty, zawody oraz wycieczki.
Na sportowo z Domem Aniołów Stróżów

W programie sportowego tygodnia znajdą się między innymi warsztaty muay thai, które poprowadzą trenerzy z Klubu Gymnazion z Sosnowca.

Muay thai - tajski sport walki oraz sztuka walki kładąca nacisk na walkę w klinczu (w chwycie klamrowym), z wykorzystaniem uderzeń łokciami i kolanami.

Podczas zaplanowanej zabawy pojawią się także warsztaty frisbee, wycieczka rowerowa do Bielska Białej, zawody drużynowe w rzucaniu balonami z wodą, czy śpiworowe zapasy dla najmłodszych.

Tydzień dla sprawności fizycznej potrwa do piątku 15.07.

 

Źródło: UM Chorzów

Fot.: www.chorzow.eu


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: Lokals69Treść komentarza: Zapraszam do sprawdzenia wszystkich ile prezydent od lansowania się w mediach społecznościowych podbiera kasy za nic w wodociągachData dodania komentarza: 1.05.2026, 20:22Źródło komentarza: Kto zdecyduje o otwarciu estakady? Miasto pyta, WINB odbija piłeczkęAutor komentarza: slazakTreść komentarza: Ten kraj naprawde nalezy sprzedać komuś kto zajmie sie prawidlowo wszystkim. Głęboka komuna! Te stare komunistycznej capy nauczyly sie w tym kraju zero odpowiedzialnosci. Byle byc na stolku i udawać ze cos robia. Oczywiście brać pieniadze zawsze i wszędzie!Data dodania komentarza: 1.05.2026, 07:04Źródło komentarza: Kto zdecyduje o otwarciu estakady? Miasto pyta, WINB odbija piłeczkęAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: A kiedy w koncu zlikwidujecie estakade i wybudujecie obwodnice? Jak nie potraficie to oddajcie wladze tym co potrafia. Jak potraficie to brac sie do roboty, bo juz dosc czasu zmarnowaliscie!Data dodania komentarza: 29.04.2026, 19:27Źródło komentarza: Z Bytomia do Katowic pojedziemy szybciej. Tramwaje Śląskie podpisały umowy na przebudowę torowiskaAutor komentarza: ChorzowianinTreść komentarza: Zamiast pisac takie glupoty lepiej lec i zbierej podpisy pod referendum. Zgrana ekipa juz czeka.Data dodania komentarza: 28.04.2026, 13:40Źródło komentarza: Maciej Franta: "W innej sytuacji nikt by nie przetestował zamknięcia estakady"Autor komentarza: YjzelTreść komentarza: Estakada powinna być zlikwidowana. Zamiast dumać jak ją reanimować myślcie nad organizacją środków i budową obwodnicy. W polsce są środki na budowy obwodnic małych miasteczek i wsi, bo takie się ciagle buduje. Na tak ważną inwestycje tym bardziej będą. A jak Wy politycy jesteście za słabi aby dowieźć ten temat to poprosimy jako społeczeństwo łatwoganga a pomoc. Tylko czy wtedy będziecie nam jeszcze do czegoś potrzebni?Data dodania komentarza: 28.04.2026, 13:32Źródło komentarza: Estakadą przejadą pojazdy do 15 ton?Autor komentarza: slazakTreść komentarza: Niekończąca się opowieść...Data dodania komentarza: 28.04.2026, 11:44Źródło komentarza: Estakadą przejadą pojazdy do 15 ton?
Reklama
Reklama