Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
sobota, 24 stycznia 2026 07:27
Reklama Baner reklamowy
Reklama
Reklama

Fajnie jest pomagać [AKTUALIZACJA]

Pierwsza edycja Charytatywnego Turnieju Piłkarskiego "Fajnie jest Pomagać" odbędzie się 6 i 7 grudnia na hali „Sokół Chorzów” przy ul. Harcerskiej. Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Chorzów oraz portal Tuba Chorzowa.
Fajnie jest pomagać [AKTUALIZACJA]

Zapisy dla chętnych do wzięcia udziału w turnieju ruszą już wkrótce. Wpisowe wynosi 50 zł. Dane do przelewu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są pod tym adresem. Po wypełnieniu formularza, trzeba go będzie wysłać na maila: [email protected]. Cały dochód zgromadzony podczas trwania inprezy zostanie przekazany na zakup paczek mikołajkowych dla dzieci z Ośrodka Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczego w Chorzowie. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął prezydent miasta Andrzej Kotala.

Sprostowanie

Nieprawdziwa jest informacja zawarta w artykule pt. "Fajnie jest pomagać" z 15 września 2017 roku, jako, że "Pierwsza edycja turnieju odbyła się 5 sierpnia tego roku przy Stadionie Śląskim. Wzięli w nim udział mieszkańcy Chorzowa, Świętochłowic, Katowic i okolic. Zysk z imprezy został przeznaczony na rzecz Centrum Terapii i Edukacji Horyzont, Fundacji "Pomóc Więcej". Sami zostaliśmy wprowadzeni w błąd za co przepraszamy. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: Noo...Treść komentarza: Haha.....dobreData dodania komentarza: 23.01.2026, 22:27Źródło komentarza: Przejścia dla pieszych nie będzie, tramwajowej kładki (na razie) też nieAutor komentarza: AZTreść komentarza: Ludzie! Przestańcie już czepiać się p.Prezydenta Szymona Michałka.Wg.Was On jest winny wszystkiego.Co z Wami,dlaczego nie czapialiście się tak wszystkiego za wcześniejszych rządów poprzedniej władzy.Dajcie już spokój.Data dodania komentarza: 23.01.2026, 01:31Źródło komentarza: Śmierć na pasach w Chorzowie. Kierowca autobusu usłyszy zarzutyAutor komentarza: BybTreść komentarza: Więcej kierowców z krajów w których nigdy snieg nie pada, juz teraz szarpią autobusami ze jeździć sie nie da albo stają w poprzek pasow dla pieszych.Data dodania komentarza: 22.01.2026, 23:16Źródło komentarza: Śmierć na pasach w Chorzowie. Kierowca autobusu usłyszy zarzutyAutor komentarza: Zadziwiony propagandą sukcesuTreść komentarza: Proszę o rzetelność dziennikarską, i podawanie prawdy, oficjalne wyniki na stronie https://ksis.eu/resultx.php?id_prop=8850. Najlepsze zawodniczki startowały w kategorii A Dziewczynki te natomiast w kategorii C, czyli rekreacyjnej i najczęściej rywalizowały tylko z innymi dziewczynkami z tego klubu. A prawo do reprezentowania kraju mają tylko zawodniczki Kadry Narodowej powołane przez Polski Związek Gimnastyczny, a wymienione w artykule dziewczynki nawet licencji zawodniczych nie posiadają. Gratuluję pasji ale to nie osiągnięcia sportowe tylko rekreacyjnej.Data dodania komentarza: 22.01.2026, 22:15Źródło komentarza: Wielki sukces chorzowianek w Paryżu! Studio Gwiazd podbija stolicę FrancjiAutor komentarza: Synek z CwajkiTreść komentarza: Michałek nie jest ekspertem z dziedziny budowy mostów. Ekspertyzę napisał biegły i napisał wprost, że estakadę należy natychmiast zamknąć. Michałek podjął jedyną sensowną decyzję, jaka była wtedy możliwa. Niech się każdy zastanowi, co by zrobił na miejscu Michałka. Tak na spokojnie, ze świadomością odpowiedzialności za życie ludzi.Data dodania komentarza: 22.01.2026, 17:54Źródło komentarza: Śmierć na pasach w Chorzowie. Kierowca autobusu usłyszy zarzutyAutor komentarza: Chorzowianka z dużym CH 🤣Treść komentarza: Brawo. Super że nasze dzieci z Śląska gdzieś się pokazują za granicą 😍 jakie piękne strojeData dodania komentarza: 22.01.2026, 12:08Źródło komentarza: Wielki sukces chorzowianek w Paryżu! Studio Gwiazd podbija stolicę Francji
Reklama
Reklama