Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 21 czerwca 2025 22:46
Reklama
ReklamaBudowa i remont na Ceneo

Trwa 3. edycja „Super Pływaka”

Od 1 września na basenie w KS Hajduki trwa 3. edycja akcji "Super Pływak". W tym czasie uczestnicy przepłynęli już blisko pół tysiąca kilometrów.
Trwa 3. edycja „Super Pływaka”

W akcji organizowanej przez Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu mogą wziąć udział wszyscy miłośnicy pływania, bez względu na wiek. W zależności od ilości przepłyniętych kilometrów, zdobędą oni miano brązowego, srebrnego lub złotego Super Pływaka. Wciąż można dołączyć do uczestników!

- Akcja trwa do końca grudnia, dlatego zachęcamy wszystkich, którzy jeszcze nie dołączyli do akcji, by to zrobili – informuje Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu.

W pierwszej edycji Super Pływacy przepłynęli łącznie dystans 160 km. W kolejnej wynik ten został zdecydowanie pobity. Uczestnicy osiągnęli bowiem dystans ponad 2 tys. 180 km! Czy taki wyczyn da się jeszcze przebić? O tym przekonamy się już w grudniu. Więcej informacji o akcji oraz aktualna lista Super pływaków znajduje się TUTAJ.

 

Źródło: MORiS


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ZniesmaczonyTreść komentarza: Jak by Chorzowscy ,, kibice ,, a bardziej psychofansi nie zrobili tego samego w jednej z dzielnic Katowic to by tego może nie było. Proponuję ustawkę na estakadzie i Michałek z swoimi kolesiami na szpica. Niestety to się zrobi normą tak mieszkańcy zagłosowali bo ino Ruch.Data dodania komentarza: 21.06.2025, 08:52Źródło komentarza: Kibole zrobili najazd na Cwajkę. Wyskakiwali z pojazdów, a później bili i kopali przechodniówAutor komentarza: smutnychorzowTreść komentarza: Kluczowy jest ostatni akapit.Data dodania komentarza: 20.06.2025, 22:18Źródło komentarza: Kibole zrobili najazd na Cwajkę. Wyskakiwali z pojazdów, a później bili i kopali przechodniówAutor komentarza: AndźkaTreść komentarza: Koledzy elekta? Może teraz ten kończący kadencje oraz człowieczek z Żoliborza też będą pobłażliwi dla tego rodzaju bandytyzmu? Bo w sumie już niedawno jakiś rodzaj przyzwolenia temu dali...Data dodania komentarza: 20.06.2025, 20:56Źródło komentarza: Kibole zrobili najazd na Cwajkę. Wyskakiwali z pojazdów, a później bili i kopali przechodniówAutor komentarza: karolTreść komentarza: to te szlachetne formy walki wręcz;)Data dodania komentarza: 20.06.2025, 20:54Źródło komentarza: Kibole zrobili najazd na Cwajkę. Wyskakiwali z pojazdów, a później bili i kopali przechodniówAutor komentarza: manekTreść komentarza: Ruch dostanie stary stadion GieKSy i tyle. to będzie zemsta za dekady beki, że Katowice mają stadion w Chorzowie. Był w Chorzowie, to będzie stadionem Ruchu. zobaczycieData dodania komentarza: 20.06.2025, 20:37Źródło komentarza: Stadion w zamian za przyłączenie Chorzowa do Katowic? “Prezydent mówił, że byłby w stanie to zrobić”Autor komentarza: Jan Filuśkiewicz.Treść komentarza: Obiecanki cacanki a głupiemu radość. To są kroki dążące do likwidacji Ruchu. Nie tylko że nie będzie stadionu ale i nie będzie klubu. Wystarczy jak będzie Gieksa. A obiecywać pan Krupa może tak jak każdy polityk obiecuje. Cytując klasyka "Obiecać można wszystko"Data dodania komentarza: 20.06.2025, 15:29Źródło komentarza: Stadion w zamian za przyłączenie Chorzowa do Katowic? “Prezydent mówił, że byłby w stanie to zrobić”
Reklama
Reklama