Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 14 czerwca 2025 12:44
Reklama
ReklamaBudowa i remont na Ceneo

Gospel dla Afryki w Chorzowie!

Okres świąteczno-noworoczny to czas który większość z nas spędza wypoczywając, z dala od wielu trosk, ale łącząc przyjemne z pożytecznym możemy łatwo udzielić drugiej osobie pomocy, a wszystko za sprawą Centrum Uskrzydlij Dzieciaki.
Gospel dla Afryki w Chorzowie!

Chorzowska fundacja prowadzona przez panią Iwonę Nawrot, po raz kolejny nie zapomina o dzieciach z dalekich zakątków świata. Tym razem wsparcie zostanie udzielone osieroconym i bezdomnym dzieciom pochodzącym z Burkina Faso. Formą pomocy będzie koncert, organizowany w Chorzowskim Centrum Kultury. Dla uczestników wydarzenia zostały przygotowane występy chóru Gospel „Z Miłości”, Gospel Sound, a także God's Property.

Koncert odbędzie się 4 stycznia 2018 roku, początek o godzinie 18:00. Koszt wstępu, to cegiełka w formie wolnych datków. Odpłatności będzie można dokonać przed wejściem na wydarzenie.

Oto próbka możliwości chóru Gospel „Z Miłości”

 

fot.: Freepik


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: KierowcaTreść komentarza: Super decyzja, w centrum Chorzowa nie ma miejsca na ruch tranzytowy Bytom - KatowiceData dodania komentarza: 13.06.2025, 19:40Źródło komentarza: Estakada do rozbiórki! Prezydent Szymon Michałek potwierdza!Autor komentarza: nononoTreść komentarza: Żadnego wchłonięcia przez Katowice, to będzie tylko wzrost kosztów życia, autochtoni zostaną wypierani przez przyjezdnych, bo wartości nieruchomości wzrosną i nikogo z miejscowych nie będzie stać na zakup. Oczywiście politycy będą mówić, że to zaleta, bo oni już mają na własność mieszkania/domy. Chorzowski sport zostanie zmarginalizowany przez GKS, tak jak ma to miejsce z Rozwojem, Naprzodem Janów i innymi mniejszymi klubami. Zagłosuję przeciwko każdemu, kto przyklepie taki pomysł! Nie chce prezydenta Krupy!Data dodania komentarza: 13.06.2025, 18:49Źródło komentarza: Stadion w zamian za przyłączenie Chorzowa do Katowic? “Prezydent mówił, że byłby w stanie to zrobić”Autor komentarza: AntykaczyTreść komentarza: To wybrali "prezydenta" ... sprzedali sie za stadion, którego i tak w nie będzie jeszcze przez 50 latData dodania komentarza: 13.06.2025, 18:35Źródło komentarza: Stadion w zamian za przyłączenie Chorzowa do Katowic? “Prezydent mówił, że byłby w stanie to zrobić”Autor komentarza: KierowcaTreść komentarza: No to czeka nas chorzowski armageddonData dodania komentarza: 13.06.2025, 17:17Źródło komentarza: Estakada do rozbiórki! Prezydent Szymon Michałek potwierdza!Autor komentarza: KrismerTreść komentarza: Co to za reportaż do połowy? Przecież tu nie ma nic wartościowegoData dodania komentarza: 13.06.2025, 17:12Źródło komentarza: Stadion w zamian za przyłączenie Chorzowa do Katowic? “Prezydent mówił, że byłby w stanie to zrobić”Autor komentarza: aTreść komentarza: seba to fajny goscData dodania komentarza: 13.06.2025, 14:21Źródło komentarza: Kolizja na DTŚ. Samochód wylądował w krzakach
Reklama