Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
piątek, 5 grudnia 2025 08:03
Reklama Baner reklamowy
ReklamaBudowa i remont na Ceneo

34. Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego im. J. Stachowskiego

Okres Bożego Narodzenia dla wielu osób to czas rodzinnych spotkań, odpoczynku, a także spożywania przeróżnych smakołyków. Są jednak tacy, którzy postanawiają część wolnego czasu spędzić w bardziej aktywny sposób. Doskonałą okazją dla takich osób był Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego im. Janusza Stachowskiego, organizowany przez Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie.
34. Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego im. J. Stachowskiego

Turniej odbył się tradycyjnie, jak co roku w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia. Warto dodać, że była to już 34 edycja tego wydarzenia. Zawodnicy zgromadzili się na hali MORiS, przy ulicy Dąbrowskiego 113. Wstęp na imprezę wynosił symboliczne dwa złote, nic więc dziwnego, że turniej mógł cieszyć się bardzo dobrą frekwencją, wynoszącą aż 68 osób. Gracze przystąpili do zmagań w trzech kategoriach: mężczyzn do 25 lat, mężczyzn 26 lat i starszych oraz kategorii open przeznaczonej dla pań. Każdy, kto wziął udział w zawodach nie mógł narzekać na brak aktywności fizycznej, dobrej zabawy oraz zdrowej rywalizacji. Turniej obfitował w wiele emocji, ale ostatecznie udało się wyłonić zwycięzców we wszystkich kategoriach. Oto jak prezentowały się wyniki końcowe:

Mężczyźni do 25 lat:

I MIEJSCE: Stanisław SÓJKA

II MIEJSCE: Damian KOWALSKI

III MIEJSCE: Piotr BROŻEK

IV MIEJSCE: Jakub WOŹNIAK

Mężczyźni 26 lat i starsi:

I MIEJSCE: Krzysztof MALCHAREK

II MIEJSCE: Kamil DURAK

III MIEJSCE: Błażej CIOCH

IV MIEJSCE: Jurij FOMIN

Kobiety(kategoria open):

I MIEJSCE: Dominika BANAŚ

II MIEJSCE: Sabina WYROBEK

III MIEJSCE: Dorota KANIECKA

IV MIEJSCE: Weronika LEWANDOWSKA

Jak widzimy, przy odrobinie chęci nawet okres świątecznego lenistwa, można spędzić w ciekawy i aktywny sposób. Edycja Świątecznego Turnieju Tenisa Stołowego, oznaczona numerem 34 przeszła już do historii. Może podczas 35 zawodów jeszcze więcej osób zdecyduje się na taką formę obchodzenia drugiego dnia świąt?


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: jolaTreść komentarza: Bez stadionu miasto może funkcjonować ,bez drogi niebawem pustynia.Może kolega dużego Bu pomoże.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 18:36Źródło komentarza: Prace rozbiórkowe przy Cichej 6 trwają w najlepsze. Ze stadionu zniknęła już legendarna OmegaAutor komentarza: W.Treść komentarza: Możecie sobie mówic o Kotali co chcecie, ale nie tknął stadionu dopóki nie było pieniędzy na nowy. Nie było, to nie ruszał. A cukierek? Kasy na stadion nie ma, kasy nie będzie, stadionu teraz też już nie ma, pozwolenia na budowę nie ma a jak będzie to nie wiadomo jaki. Mieliśmy stadion wyłoniony w konkursie arch. na 12.000 z możliwością rozbudowy na mecz do 16.000 i w zupełności wystarczylo. Teraz będziemy się zadłużać na kolosa 22.000 za nie wiadomo w sumie ile, bo przecież 400.000.000 to czysta teoria, a w sumie nawet nie wiadomo jaki ten projekt będzie.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:35Źródło komentarza: Prace rozbiórkowe przy Cichej 6 trwają w najlepsze. Ze stadionu zniknęła już legendarna OmegaAutor komentarza: J.Treść komentarza: Ciężko o wypadek w mieście, które stoi w korkach i w mieście, w którym ograniczono ruch przez zamknięcie estakady.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 11:19Źródło komentarza: Znamy już wyniki IV edycji Rankingu Miast Zrównoważonej Mobilności. Wśród docenionych znalazło się Miasto ChorzówAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Do szkoły podstawowej nr 22 ma być przeniesiona szkoła specjalna która mieści na na 3 Maja. Dyrektorka ze szkoły specjalnej to rodzina prezydenta miasta.Data dodania komentarza: 3.12.2025, 21:52Źródło komentarza: Miasto chce połączenia SP22 i Ligonia. “My rodzice się na to nie zgadzamy”Autor komentarza: MzymonSichałekTreść komentarza: Już widzę ten remont jakby Chorzów miał zarządzać Parkiem Śląskim… no, ale najważniejsze to domagać się podatków żeby było za co złodziejom postawić drugi stadion przy Cichej XDData dodania komentarza: 3.12.2025, 14:10Źródło komentarza: Coraz bliżej do modernizacji Rosarium. Ogród wkrótce odzyska swój dawny blask!Autor komentarza: MichałekWONTreść komentarza: Kolejna ankieta organizowana przez drużynę Michałka? 😂Data dodania komentarza: 3.12.2025, 14:09Źródło komentarza: Znamy już wyniki IV edycji Rankingu Miast Zrównoważonej Mobilności. Wśród docenionych znalazło się Miasto Chorzów
Reklama
Reklama
Reklama