Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 24 kwietnia 2026 21:24
Reklama Baner reklamowy

Radni podsumowują rok

Podczas ostatniej w tym roku sesji rady miasta, jej wiceprzewodniczący, Waldemar Kołodziej, podsumował działania chorzowskiego samorządu z ostatnich dwunastu miesięcy. Jak przedstawiają się jego działania w liczbach?
Radni podsumowują rok

Sprawozdanie podsumowujące 2017 rok przedstawił pod koniec sesji Waldemar Kołodziej. - Rada spotykała się w tym roku 14 razy, łącznie podjęliśmy 276 uchwał. Dziękuję wszystkim za zaangażowanie, za pracę w komisjach, pomoc mieszkańcom i spotkania z nimi. To był dobry rok. Mam nadzieję, że przyszły będzie podobny – mówił wiceprzewodniczący rady miasta.

A jak wyglądała praca poszczególnych komisji? Komisja kultury i sportu spotykała się 10 razy, komisja edukacji 13 razy, komisja infrastruktury i funduszy unijnych 11 razy, a komisja praworządności i bezpieczeństwa również 11. Członkowie komisji budżetu i gospodarki pracowali wspólnie 13 razy, komisji rodziny i pomocy społecznej 16 razy, komisji zdrowia 16 razy, a komisji rewizyjnej - aż 35 razy.

Podczas grudniowej sesji radni uchwalili również budżet na 2018 rok, który będzie rekordowy w historii naszego miasta. Więcej na ten temat można przeczytać TUTAJ.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: GregTreść komentarza: w którym kierunku?Data dodania komentarza: 24.04.2026, 13:23Źródło komentarza: Na Pocztowej wprowadzają ruch jednokierunkowy. Zobacz na jakim odcinkuAutor komentarza: OszukaliTreść komentarza: Radny Pricel z PiSu zapewniał, że nie pozwoli na połączenie SP 37 z P 4 ponieważ budynek szkoły to nie miejsce dla przedszkolaków. Zapamiętać! PiSowi nie można ufać!Data dodania komentarza: 24.04.2026, 11:02Źródło komentarza: Nowe Zespoły Szkolno-Przedszkolne w Chorzowie. "Czy my chcemy podnieść jakość edukacji, czy też chcemy tę jakość obniżyć"Autor komentarza: ZbynioTreść komentarza: Nic dobrego dla mieszkańców ulic Pocztowej i Polnej. Będą mieli utrudniony dojazd do Centrum miasta, oraz do ulicy Bytomskiej.Data dodania komentarza: 23.04.2026, 22:23Źródło komentarza: Na Pocztowej wprowadzają ruch jednokierunkowy. Zobacz na jakim odcinkuAutor komentarza: KtośTreść komentarza: Oszuści i tyleData dodania komentarza: 23.04.2026, 19:34Źródło komentarza: Edukacyjna reforma w Chorzowie staje się faktemAutor komentarza: JaTreść komentarza: Bardzo szybko niektórzy zmieniają zdanie, najpierw na nie , a nagle na tak. Wszystko pod dyktando, żeby tylko stołka nie zabrał Drużynowy. Po cholerę były te spotkania z rodzicami, pracownikami itp. REFERENDUM konieczne, ja czuję się oszukana.Data dodania komentarza: 23.04.2026, 19:32Źródło komentarza: Nowe Zespoły Szkolno-Przedszkolne w Chorzowie. "Czy my chcemy podnieść jakość edukacji, czy też chcemy tę jakość obniżyć"Autor komentarza: ZdezorientowanaTreść komentarza: Radny Pricel był przeciw, a dziś zagłosował za. Widać dyscyplina partyjna i koalicja z Drużyną ma się dobrze.Data dodania komentarza: 23.04.2026, 17:59Źródło komentarza: Nowe Zespoły Szkolno-Przedszkolne w Chorzowie. "Czy my chcemy podnieść jakość edukacji, czy też chcemy tę jakość obniżyć"
Reklama
Reklama