Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 26 czerwca 2025 12:33
Reklama
ReklamaBudowa i remont na Ceneo

Cichy zabójca zaatakował w Chorzowie

Cichy zabójca zaatakował w Chorzowie. W nocy z 28 na 29 grudnia 2017 roku, w jednej z kamienic znajdującej się w centrum naszego wydzielał się tlenek węgla. Dwie osoby są poszkodowane.
Cichy zabójca zaatakował w Chorzowie

Do zdarzenia doszło około godziny 1 w nocy, w jednej z kamienic przy ul. Wolności. Zgłoszenia o zdarzeniu zostało odebrane w Centrum Powiadamiania Ratunkowego, a następnie przekazane między innymi do Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Chorzowie

- Odebraliśmy zgłoszenie przekazane z Centrum Powiadamiana Ratunkowego, jeden z poszkodowanych zadzwonił na numer 112. W rozmowie z operatorem osoba ta, skarżyła się na złe samopoczucie, bóle głowy, poczucie otępienia. Po przyjeździe na miejsce, dokonaliśmy pomiarów, które wykazały obecność tlenku węgla w pomieszczeniu. Niestety nie jest znana przyczyna ulatniania się czadu – opowiada mł. bryg. Arkadiusz Labocha, oficer prasowy chorzowskiej straży pożarnej.

W skutek tego zdarzenia poszkodowani trafili do Zespołu Szpitali Miejskich w Chorzowie, byli oni jednak przytomni.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: PoinformowanyTreść komentarza: To polityczna gra i zemsta. Wystarczy tylko informacja, w jakich czasach Marcin Cyprys-Gaudyn został mianowany na stanowisko prokuratora: „Decyzjami Prokuratora Generalnego z 15 września 2016 roku powołani zostali na stanowisko prokuratora prokuratury rejonowej: 10. Marcin Piotr Cyprys – Gaudyn w Prokuraturze Rejonowej Katowice – Zachód w Katowicach,” Czy to tylko przypadek ? Od 2015 do 2023 roku Prokuratorem Generalnym był Zbigniew Ziobro .Data dodania komentarza: 26.06.2025, 11:33Źródło komentarza: Były Prezydent Chorzowa zatrzymany przez CBŚP!Autor komentarza: GośćTreść komentarza: Teraz jeszcze za M.Kopla niech się wezmą...on też ma brudne łapskaData dodania komentarza: 26.06.2025, 09:08Źródło komentarza: Były Prezydent Chorzowa zatrzymany przez CBŚP!Autor komentarza: Obserwator pobocznyTreść komentarza: Bo panstwo mamy kartonowe i na to pozwala. Decyzje podejmuja miernoty a szara masa jest prosta w manipulacji. Na tyle prosta, ze te miernoty nia w miare sprawnie manipuluja i utrzymuja sie na stanowiskach skutecznie blokujac rozwoj i postep.Data dodania komentarza: 26.06.2025, 00:32Źródło komentarza: Były Prezydent Chorzowa zatrzymany przez CBŚP!Autor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Teraz jeszcze powinni dolozyc, za zaniedbania i bezsensowny remont estakady oraz zmarnowanie srodkow na budowe czegos co niby mialo byc centrum przesiadkowym a okazalo sie nieudolnym gniotem. Nastepnie na zmarnowanie pieniedzy wydanych na remont rynku gdzie wiadomo bylo, ze estakada juz dlugo nie pociagnie oraz ostania super inwestycja tak samo trafiona jak poprzednie czyli to jakies lotnisko pomiedzy huta a Posti. No i teraz glowna kwestia czyli wydanie zgody na zabudowanie terenow zarezerwowanych w projekcie budowy obwodnicy. Pewnie jest tego wiecej, bo nasz byly wlodarz nie marnowal czasu. Za to fenomenalnie marnowal nasze pieniadze. Po prostu mistrz!!Data dodania komentarza: 25.06.2025, 22:53Źródło komentarza: Były Prezydent Chorzowa zatrzymany przez CBŚP!Autor komentarza: WiolaTreść komentarza: Dlaczego nikt nie płaci za swoje rachunki!!!!Data dodania komentarza: 25.06.2025, 22:14Źródło komentarza: Były Prezydent Chorzowa zatrzymany przez CBŚP!Autor komentarza: OnTreść komentarza: Zabrane beda z tych projektow, ktore sa mniej istotne. Tak przynajmbiej podpowiada zdrowy rozum i chyba nie ma za bardzo nad czym dumac tylko likwidowac tego strupa na tkance aglomeracyjnej.Data dodania komentarza: 25.06.2025, 10:05Źródło komentarza: Co wiemy po sejmowej Komisji Infrastruktury? MI: „Przebudowa estakady musi nastąpić w pierwszej kolejności”
Reklama
Reklama