Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaBudowa i remont na Ceneo

Adam Wieczorek poznał kolejnego rywala w UFC

Po zwycięskim debiucie w UFC, Adam Wieczorek już w kwietniu stoczy kolejny pojedynek. Tym razem przeciwnikiem chorzowianina będzie Kanadyjczyk Arjan Bhullar.
Adam Wieczorek poznał kolejnego rywala w UFC

W ubiegłym roku zawodnik Spartana Chorzów zadebiutował choć nie bez problemu w gali federacji UFC. Odwołane walki z Dmitrim Smoliakovem z powodu kontuzji rywala, a następnie przez odwołana gala z Anthony'm Hamiltonem przez pseudokibiców Lechii Gdańsk doprowadziła Adama Wieczorka do Sydney, gdzie na UFC Fight Night 121 pokonał Hamiltona jednogłośnie na punkty.

Drugim rywalem chorzowianina będzie z pochodzenia Hindus, a reprezentujący Kanadę - Arjan Bhullar. Rywal wywodzi się z zapasów, gdzie z powodzeniem walczył w stylu wolnym w kategorii do 120kg, rywalizując m.in na igrzyskach olimpijskich w Londynie, gdzie po porażce w 1/8 finału został sklasyfikowany na 13. miejscu. Bhullar jak do tej pory nie zaznał jeszcze porażki w zawodowym MMA, a debiutował również w federacji UFC, gdzie podczas gali UFC 215 udało mu się pokonać Luisa Henrique przez jednogłośną decyzję sędziowską.

Kwietniowa gala UFC nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona, stąd nie znamy miejsce, gdzie się odbędzie, jednak już wiadomo, że będzie to 14 kwietnia o czym poinformował Bhullar.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: andrzejTreść komentarza: Dzisiaj dzieci to jakieś kaleki nietylko intelektualnie ale i fizycznie! Ale czemu się dziwić skoro rodzice mają mały rozum...Data dodania komentarza: 9.07.2025, 09:26Źródło komentarza: 12-latek uszkodził kręgosłup na placu zabaw. "Wypadek nie był wynikiem awarii urządzenia"Autor komentarza: ŚlązakTreść komentarza: I nic się nie stało...cudowna kraina Polandia!Data dodania komentarza: 9.07.2025, 09:24Źródło komentarza: Prokuratura nie odpuszcza. Zażalenie na decyzję sądu w sprawie aresztu dla kiboliAutor komentarza: MisTreść komentarza: „ zwrócili się do ministra infrastruktury z prośbą o informację, jakie dokumenty i korespondencja wpłynęły do resortu” - serio? Nie prościej spytać w UM?Data dodania komentarza: 8.07.2025, 20:42Źródło komentarza: Śląscy posłowie interweniują w sprawie chorzowskiej estakadyAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Dlatego mamy tak dobrze na śląsku, bo takich mamy posłów. Zamiast nas wesprzeć to szukaja dziury w całym i chcą wymusić na Prezydencie aby reanimował tego trupa za wszelką cenę kosztem naszego bezpieczeństwa i naszej przyszłości. Zachowują się jakby byli nieczytaci. Dramat!!! To udawanie głupa to niestety standard w polityce. Jako społeczeństwo musimy się przed tym bronić. Oni liczą na naszą krótką pamięć, bo do tej pory zazwyczaj taką niestety była. Jednak tym razem się przeliczą, bo to już przekroczyło wszelkie możliwe do wytrzymania bariery. Wstydze się, że mamy takich posłów A Wy?Data dodania komentarza: 8.07.2025, 15:11Źródło komentarza: Śląscy posłowie interweniują w sprawie chorzowskiej estakadyAutor komentarza: EdekTreść komentarza: Jak jesteś ciekawy, to wsadź nos do kawy.Data dodania komentarza: 8.07.2025, 15:07Źródło komentarza: 12-latek uszkodził kręgosłup na placu zabaw. "Wypadek nie był wynikiem awarii urządzenia"Autor komentarza: CelaTreść komentarza: A dlaczego nie pokazujecie tego filmiku jak to się stało znowu tuszowanie sprawyData dodania komentarza: 8.07.2025, 14:22Źródło komentarza: 12-latek uszkodził kręgosłup na placu zabaw. "Wypadek nie był wynikiem awarii urządzenia"
Reklama
Reklama