Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
piątek, 26 grudnia 2025 06:54
Reklama Baner reklamowy
Reklama
Reklama

Kolejki na wernisażu Chorzowskiej Akademii Seniora

W poniedziałek w Galerii Antresola w Chorzowskim Centrum Kultury odbyła wystawa prac słuchaczy Chorzowskiej Akademii Seniora.
Kolejki na wernisażu Chorzowskiej Akademii Seniora

- Byłem w tym miejscu wiele razy, na wielu wystawach. Ale tylu ludzi widzę tu po raz pierwszy - powiedział Wiesław Ciężkowski, zastępca prezydenta Chorzowa ds. społecznych.

I faktycznie: podczas poniedziałkowego wernisażu prac słuchaczy Chorzowskiej Akademii Seniora Galeria Antresola w Chorzowskim Centrum Kultury wypełniona była po brzegi, a by z bliska przyjrzeć się wybranym dziełom, nieraz trzeba było... ustawić się w kolejce!

- Widząc ogromne zainteresowanie tymi pracami, dyrekcja Chorzowskiego Centrum Kultury zaproponowała, by zostały w tym miejscu na dłużej, tak, by każdy zainteresowany miał okazję je obejrzeć. Z radością na to przystaliśmy - mówi Magdalena Sekuła, pełnomocnik prezydenta ds. polityki zdrowotnej i aktywizacji społecznej.

I tak rysunki, obrazy, rzeźby i wyroby rękodzielnicze chorzowskich seniorów będzie można podziwiać jeszcze przez 10 dni - do 26 kwietnia w Chorzowskim Centrum Kultury.

Na wernisażu pojawili się między innymi członkowie Młodzieżowej Rady Miasta Chorzów, wraz z opiekunem, panią Bożeną Karpińską, Robert Łuszcz, komendant miejski policji w Chorzowie, Tomasz Ignalski, dyrektor Chorzowskiego Centrum Kultury, Jolanta Motyka, zastępca dyrektora CHCK, opiekunowie wszystkich zajęć artystycznych Chorzowskiej Akademii Seniora oraz członkowie Chorzowskiej Rady Seniorów.

Źródło: Centrum Integracji Międzypokoleniowej


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: SztrucelTreść komentarza: Obawiam się że jedyny plan jaki posiada prezydent, to plan budowy stadionu :(Data dodania komentarza: 23.12.2025, 15:44Źródło komentarza: Wiadukt w ciągu ul. Nowej zostanie przebudowany. Rozbiórka ruszy po rozwiązaniu kwestii estakady!Autor komentarza: J.Treść komentarza: Czy Pan Franta już zdążył skrytykować jakość, lokalizację i przestrzen?Data dodania komentarza: 23.12.2025, 09:43Źródło komentarza: Bożonarodzeniowa szopka znów zagościła w chorzowskim zooAutor komentarza: W.Treść komentarza: Jak oni to w umowie zapisali to "rozwiązanie kwestii estakady"? O co chodzi? Najpierw muszą przywrócić ruch na DK79 zeby rozebrać wiadukt na Nowej? Tak? Czy podeprzeć estakade i puścić ruch? Czyli jaki jest plan cukierka na to? Wiadomo? Za 5 lat bedzie remont wiaduktu na Nowej? Coś wiadomo?Data dodania komentarza: 23.12.2025, 09:42Źródło komentarza: Wiadukt w ciągu ul. Nowej zostanie przebudowany. Rozbiórka ruszy po rozwiązaniu kwestii estakady!Autor komentarza: choKUrzówTreść komentarza: XD w tym mieście wszystko tak wyglądaData dodania komentarza: 22.12.2025, 19:52Źródło komentarza: Bożonarodzeniowa szopka znów zagościła w chorzowskim zooAutor komentarza: budowlaniecTreść komentarza: Czyli remont nie ruszy 🙃 Ale co się dziwić, priorytetem miasta jest kolejny stadion. Kto by się przejmował jakimiś tam mostami? Ino ruch co nie?Data dodania komentarza: 22.12.2025, 14:52Źródło komentarza: Wiadukt w ciągu ul. Nowej zostanie przebudowany. Rozbiórka ruszy po rozwiązaniu kwestii estakady!Autor komentarza: SocratesTreść komentarza: Pokażcie zblizenie twarzy Maryi xdData dodania komentarza: 22.12.2025, 14:36Źródło komentarza: Bożonarodzeniowa szopka znów zagościła w chorzowskim zoo
Reklama
Reklama
Reklama