Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 19 czerwca 2026 13:51
Reklama Baner reklamowy

Jesienne biegi przełajowe

9 października na terenie przy KS Hajduki odbędą się Biegi Przełajowe o Puchar Prezydenta Miasta Chorzów. Chorzowski bieg będzie jednocześnie finałem cyklu zmagań o Paterę „Dziennika Zachodniego i Śląskiego TKKF”.
Jesienne biegi przełajowe

Na 45. edycję tej prestiżowej imprezy do Chorzowa przyjadą zawodnicy z całego województwa śląskiego. Trasa biegu przebiegać będzie alejkami osiedlowymi w Chorzowie Batorym, a start zlokalizowany zostanie przy Kompleksie Sportowym „Hajduki”. Zapisy przyjmowane będą w dniu zawodów od godziny 9.00, a pierwsze biegi zaplanowane są na godzinę 11.00. Tradycyjnie rywalizacja przebiegać będzie w dziesięciu kategoriach wiekowych. Ponadto, najmłodsi będą mogli wziąć udział w „Biegu Malucha” na dystansie ok. 300 metrów – każdy dzieciak może liczyć na pamiątkowy medal. Dla najlepszych zawodników przewidziano atrakcyjne nagrody – karty podarunkowe Decathlon, wejściówki do parku Trampolin oraz do Laser House. Więcej informacji pod numerem tel. 32 2411 111.

Regulamin biegu i pozostałe informacje można znaleźć na stronie http://moris.chorzow.pl/aktualnosci/?id=6376

 

 

Źródło: UM Chorzów


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: Lolo Treść komentarza: ale śmieszne komentarze Data dodania komentarza: 19.06.2026, 13:32 Źródło komentarza: Tradycyjny korowód przejdzie przez Chorzów. Pominie ulicę Wolności [UTRUDNIENIA] Autor komentarza: Kowali Treść komentarza: Ul. Wolności to nędzarnia, ale będzie.y mielinokazję zobaczyć, że i ne ulice wcale nie są lepsze. Data dodania komentarza: 19.06.2026, 10:27 Źródło komentarza: Tradycyjny korowód przejdzie przez Chorzów. Pominie ulicę Wolności [UTRUDNIENIA] Autor komentarza: Tadeusz Treść komentarza: Czy to ten sam człowiek co ma postawione zarzuty i jest oskarżony?! Jeżeli tak, to gratulacje panie Michałek. Gratulacje. Z takim osobami „warto” się spotykać i do tego jeszcze afiszować. A tak poważnie to jest - upadek moralny Włodarza. Data dodania komentarza: 19.06.2026, 08:09 Źródło komentarza: Adam Andruszkiewicz z Kancelarii Prezydenta RP z wizytą w Chorzowie Autor komentarza: Al style Treść komentarza: Te barierki są okropne. Jak można tak oszpecić to betonowe miejsce Data dodania komentarza: 18.06.2026, 23:17 Źródło komentarza: Awantura o szkolne patio, będzie kontrola NIK? “Bardzo głęboko odchodzi od projektu” Autor komentarza: Kaszana Treść komentarza: Czekamy aż Pan Frantastyczny odpowie na komentarze. Troche go ostatnio mało w mediach. Tęsknimy za tymi frantastycznymi teoriami o ruchu, urbanistyce. Data dodania komentarza: 18.06.2026, 19:18 Źródło komentarza: Maciej Franta: "W innej sytuacji nikt by nie przetestował zamknięcia estakady" Autor komentarza: Ma Wójkowska Treść komentarza: Tobybyla fajna trasa wygodna dla wszystkich Data dodania komentarza: 18.06.2026, 15:22 Źródło komentarza: Wrócą tramwaje na linii Bytom - Katowice? Jest porozumienie w tej sprawie
Reklama
Reklama