Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 13 lipca 2026 12:21
Reklama Baner reklamowy

Zadecydowała jedna bramka

Szczypiornistki KPR-u Ruch Chorzów przegrały we własnej hali z KPR-em Jelenia Góra 30:31 (15:17) w meczu 27. kolejki PGNiG Superliga Kobiet. "Niebieskie" wciąż plasują się na 10. miejscu w tabeli rozgrywek 7-12.
Zadecydowała jedna bramka

Po serii trzech zwycięstw przyszedł czas na porażkę w sobotę w ubiegłą środę w ostatnim meczu III rundy z KPR-em Jelenia Góra. Początek ułożył się po myśli chorzowianek, które po 12 minutach gry prowadziły 9:6. Szczypiornistki z Jeleniej Góry po kwadransie rozpoczęły "pogoń" za "Niebieskimi" i na przerwę schodziły przy prowadzeniu 17:15. Znakomicie w zespole gości spisywała się Sabina Kobzar, którą trudno było zatrzymać (łącznie zdobyła 12 bramek).

Na początku drugiej części spotkania podopieczne Krzysztofa Przybylskiego dość szybko doprowadziły do wyrównania i już w 39. minucie mieliśmy remis po 21. Podobnie jak w poprzednich spotkaniach bardzo dobrze prezentowały się w naszym zespole Magdalena Drażyk, Klaudia Grabińska i Dominika Nimsz, a pomagała rónież najbardziej doświadczona Iwona Niedźwiedź. Spotkanie toczyło się systemem bramka za bramkę, a o końcowym wyniku zadecydowała indywidualna akcja Joanny Załoga na 30 sekund przed końcem spotkania. "Niebieskie" nie wykorzystały szansy na wyrównanie w ostatnich sekundach meczu i ostatecznie przegrały 30:31. 

Relacja wideo ->

 

KPR Ruch Chorzów - KPR Jelenia Góra 30:31 (15:17)

KPR Ruch: Chojnacka, Kuszka, Bednarek - Drażyk 6, Grabińska 6, Polańska 4, Masłowska 4, Nimsz 4, Niedźwiedź 3, Doktorczyk 2, Rodak 1, Mrozek, Piotrkowska, Czarnik, Kiel, Sójka

KPR Jelenia: Filończuk, Szczurek - Kobzar 12, Oreszczuk 5, Załoga 4, Jasińska 4, Tomczyk 3, Bielecka 1, Żurowska 1, Kanicka 1, Konofał, Skowrońska, Świerzewska


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: Moss Treść komentarza: Galerie pseudo i betony i badziewie w tych sklepikach ileż można a gdzie zieleń płuca miasta??? Wszystko zabudować albo deweloper i parkingi i pseudo galerie i z czego się cieszą??? Data dodania komentarza: 12.07.2026, 20:39 Źródło komentarza: Centrum handlowe przy Muzeum Hutnictwa coraz bliżej Autor komentarza: Szoks Treść komentarza: No tak i jeszcze wiatru wpuścić trochę latem bo w tej duchocie i betonie to na pewno pięknie sobie posiedzieć latem....może tak w innych częściach jakąś ławkę jedna choć postawić bo nie ma gdzie przysiąść ...dla seniorów! Data dodania komentarza: 12.07.2026, 20:31 Źródło komentarza: Ulica Wolności wzbogaciła się o nowe ławki Autor komentarza: Złośliwy Treść komentarza: Żulisie już się cieszą. Będzie integracja przy pomocy soku z gumijagód. Data dodania komentarza: 11.07.2026, 22:40 Źródło komentarza: Ulica Wolności wzbogaciła się o nowe ławki Autor komentarza: slazak Treść komentarza: Ale kompromitacja! To wygląda jak perfumowanie kupy ktora smierdzi i udawanie ze to pachnie! Data dodania komentarza: 11.07.2026, 20:40 Źródło komentarza: Ulica Wolności wzbogaciła się o nowe ławki Autor komentarza: Misia Treść komentarza: Zawalidrogi Data dodania komentarza: 10.07.2026, 15:40 Źródło komentarza: Ulica Wolności wzbogaciła się o nowe ławki Autor komentarza: K. Treść komentarza: Pan z dojtoratem od ławek i donic w końcu się wziął do roboty. Mam tutaj w tym jednym momencie pytanie. W jaki sposob pan dr planuje przeprowadzic te prototypowanie. Bo przeciez o tym mowa. Tak? Te ławki to czasowe rozwiazanie, ktore ma sprawdzic, czy sie sorawdza, czy uklad dobry, tak? A potem co? Ankieta i zmiana aranzacji? Was w tym urzedzie powalilo? Ławkie se układacie? Przypominam panu doktorowi, ze juz raz sie w parametrowanie bawil. Na placu Miarki. Do dzisiaj nie ma raportu z tej "zabawy" czy sie to sorawdzilo, czy nie, uwagi, ankiety. Pan doktor chuba niewiele wie o tym parametrowaniu. Data dodania komentarza: 10.07.2026, 15:18 Źródło komentarza: Ulica Wolności wzbogaciła się o nowe ławki
Reklama
Reklama