Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
sobota, 24 stycznia 2026 09:16
Reklama Baner reklamowy
Reklama
Reklama

Eko warsztaty z policją

Policja Konna z Chorzowa zaprasza przedszkolaki oraz uczniów szkół podstawowych ze swoich miast na warsztaty ekologiczne na temat służby konnej w policji. W ramach zajęć dzieci będą mogły zarówno poszerzyć nieco swoją wiedzę, jak i zabawić się.
Eko warsztaty z policją

Policja Konna z naszego miasta zaprasza do wzięcia udziału w jednodniowych warsztatach ekologicznych o służbie konnej w Policji realizowanych w ramach zadania pt. „Realizacja programu edukacji ekologicznej, wdrożenie kampanii i akcji edukacyjno – informacyjnej przez Zespoły Konne garnizonu śląskiej Policji”. Projekt jest dofinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiskowa i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Zajęcia są skierowane do przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych klas 1-3.

Spotkania warsztatowe mają na celu:

– aktywizowanie dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym do poszerzania wiedzy na temat służby konnej w Policji oraz wiedzy ogólnej na temat koni;

– podniesienie poziomu świadomości ekologicznej i ukształtowanie postaw ekologicznych dzieci poprzez promowanie zasad zrównoważonego rozwoju;


Na zakończenie warsztatów przeprowadzone zostaną dwa rodzaje konkursów:

– konkurs plastyczny dla przedszkolaków;

– konkurs wiedzy – Quiz dla uczniów szkół podstawowych;

Regulamin konkursu ekologicznego o służbie konnej w Policji jest dostępny do pobrania w formacie pdf na stronie www.slaska.policja.gov.pl.


Warsztaty będą się odbywały w terminie od 2 stycznia 2017 roku do 2 stycznia 2018 roku w siedzibie Posterunku Konnego Policji w Chorzowie znajdującym się na ul. Siemianowickiej 103.

Terminy spotkań poszczególnych grup będą ustalane indywidualnie. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia należy wysyłać drogą elektroniczną do dnia 15 grudnia 2016 r. na adres: [email protected].

W akcji bierze udział również Policja Konna z Częstochowy, przeprowadzająca warsztaty na terenie swojego miasta.

 

 

 

Źródło: KMP Chorzów




Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: Noo...Treść komentarza: Haha.....dobreData dodania komentarza: 23.01.2026, 22:27Źródło komentarza: Przejścia dla pieszych nie będzie, tramwajowej kładki (na razie) też nieAutor komentarza: AZTreść komentarza: Ludzie! Przestańcie już czepiać się p.Prezydenta Szymona Michałka.Wg.Was On jest winny wszystkiego.Co z Wami,dlaczego nie czapialiście się tak wszystkiego za wcześniejszych rządów poprzedniej władzy.Dajcie już spokój.Data dodania komentarza: 23.01.2026, 01:31Źródło komentarza: Śmierć na pasach w Chorzowie. Kierowca autobusu usłyszy zarzutyAutor komentarza: BybTreść komentarza: Więcej kierowców z krajów w których nigdy snieg nie pada, juz teraz szarpią autobusami ze jeździć sie nie da albo stają w poprzek pasow dla pieszych.Data dodania komentarza: 22.01.2026, 23:16Źródło komentarza: Śmierć na pasach w Chorzowie. Kierowca autobusu usłyszy zarzutyAutor komentarza: Zadziwiony propagandą sukcesuTreść komentarza: Proszę o rzetelność dziennikarską, i podawanie prawdy, oficjalne wyniki na stronie https://ksis.eu/resultx.php?id_prop=8850. Najlepsze zawodniczki startowały w kategorii A Dziewczynki te natomiast w kategorii C, czyli rekreacyjnej i najczęściej rywalizowały tylko z innymi dziewczynkami z tego klubu. A prawo do reprezentowania kraju mają tylko zawodniczki Kadry Narodowej powołane przez Polski Związek Gimnastyczny, a wymienione w artykule dziewczynki nawet licencji zawodniczych nie posiadają. Gratuluję pasji ale to nie osiągnięcia sportowe tylko rekreacyjnej.Data dodania komentarza: 22.01.2026, 22:15Źródło komentarza: Wielki sukces chorzowianek w Paryżu! Studio Gwiazd podbija stolicę FrancjiAutor komentarza: Synek z CwajkiTreść komentarza: Michałek nie jest ekspertem z dziedziny budowy mostów. Ekspertyzę napisał biegły i napisał wprost, że estakadę należy natychmiast zamknąć. Michałek podjął jedyną sensowną decyzję, jaka była wtedy możliwa. Niech się każdy zastanowi, co by zrobił na miejscu Michałka. Tak na spokojnie, ze świadomością odpowiedzialności za życie ludzi.Data dodania komentarza: 22.01.2026, 17:54Źródło komentarza: Śmierć na pasach w Chorzowie. Kierowca autobusu usłyszy zarzutyAutor komentarza: Chorzowianka z dużym CH 🤣Treść komentarza: Brawo. Super że nasze dzieci z Śląska gdzieś się pokazują za granicą 😍 jakie piękne strojeData dodania komentarza: 22.01.2026, 12:08Źródło komentarza: Wielki sukces chorzowianek w Paryżu! Studio Gwiazd podbija stolicę Francji
Reklama
Reklama