Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 12 lipca 2026 16:27
Reklama Baner reklamowy

Hampel z jedynką. Woryna kontra Łaguta już w pierwszej serii

Już 28 września na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbędzie się Wielki Finał TAURON Speedway Euro Championship 2019 – Indywidualnych Mistrzostw Europy. Rozlosowano już numery startowe, z którymi zawodnicy przystąpią do zawodów.
Hampel z jedynką. Woryna kontra Łaguta już w pierwszej serii

Losowanie odbyło się na trybunach stadionu, a uczestniczyli w nim:dwukrotna Mistrzyni Olimpijska, czterokrotna Mistrzyni świata oraz wielokrotna rekordzistka świata Europy i kraju w rzucie młotem, Anita Włodarczyk oraz Marszałek Województwa Śląskiego, Jakub Chełstowski.

„Jedynka” przypadła Jarosławowi Hampelowi, co oznacza, że Polak wystartuje w każdym z wyścigów, który rozpoczynać będzie nową serię startów. A już w czwartej gonitwie dnia zmierzą się w bezpośrednim pojedynku: lider klasyfikacji TAURON SEC, Grigorij Laguta oraz lokalny matador, synek z Rybnika i jedyny hanys w stawce, Kacper Woryna.

Wielki Finał TAURON Speedway Euro Championship 2019 odbędzie się 28 września na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Bilety na to wydarzenie można nabywać na eBilet.pl oraz zuzelnaslaskim.pl.

Oficjalna lista startowa:

Jarosław Hampel #33 (Polska)

Robert Lambert #505 (Wielka Brytania)

Bartosz Smektała #115 (Polska)

Maksym Drabik #16 (Polska)

Leon Madsen #30 (Dania)

JuricaPavlic #199 (Chorwacja)

Kai Huckenbeck #744 (Niemcy)

MikkelMichelsen #155 (Dania)

David Bellego #415 (Francja)

Anders Thomsen #11 (Dania)

Antonio Lindbaeck #85 (Szwecja)

Vaclav Milik #225 (Czechy)

Grigorij Laguta #111 (Rosja)

Paweł Przedpełski #323 (Polska)

Kacper Woryna #223 (Polska)

Michael Jepsen Jensen #52 (Dania)

Źródło: Informacja prasowa


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: Złośliwy Treść komentarza: Żulisie już się cieszą. Będzie integracja przy pomocy soku z gumijagód. Data dodania komentarza: 11.07.2026, 22:40 Źródło komentarza: Ulica Wolności wzbogaciła się o nowe ławki Autor komentarza: slazak Treść komentarza: Ale kompromitacja! To wygląda jak perfumowanie kupy ktora smierdzi i udawanie ze to pachnie! Data dodania komentarza: 11.07.2026, 20:40 Źródło komentarza: Ulica Wolności wzbogaciła się o nowe ławki Autor komentarza: Misia Treść komentarza: Zawalidrogi Data dodania komentarza: 10.07.2026, 15:40 Źródło komentarza: Ulica Wolności wzbogaciła się o nowe ławki Autor komentarza: K. Treść komentarza: Pan z dojtoratem od ławek i donic w końcu się wziął do roboty. Mam tutaj w tym jednym momencie pytanie. W jaki sposob pan dr planuje przeprowadzic te prototypowanie. Bo przeciez o tym mowa. Tak? Te ławki to czasowe rozwiazanie, ktore ma sprawdzic, czy sie sorawdza, czy uklad dobry, tak? A potem co? Ankieta i zmiana aranzacji? Was w tym urzedzie powalilo? Ławkie se układacie? Przypominam panu doktorowi, ze juz raz sie w parametrowanie bawil. Na placu Miarki. Do dzisiaj nie ma raportu z tej "zabawy" czy sie to sorawdzilo, czy nie, uwagi, ankiety. Pan doktor chuba niewiele wie o tym parametrowaniu. Data dodania komentarza: 10.07.2026, 15:18 Źródło komentarza: Ulica Wolności wzbogaciła się o nowe ławki Autor komentarza: slazak Treść komentarza: Kogo myśmy wybrali na prezydenta!!! Data dodania komentarza: 9.07.2026, 17:03 Źródło komentarza: Umowa z Kaskadą wypowiedziana przez post na Facebooku? “Wpis wskazywał na zakończenie działalności” Autor komentarza: Tak to jest Treść komentarza: Na wizualizacjach był tam ładny, zielony skwer :( Szkoda. Data dodania komentarza: 8.07.2026, 20:18 Źródło komentarza: Centrum handlowe przy Muzeum Hutnictwa coraz bliżej
Reklama
Reklama