Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Baner reklamowy

Turniej im. G. Cieślika - młodzi Niebiescy zagrali w Warszawie

W dniach 2 - 3 października w Warszawie odbył się Turniej im. Gerarda Cieślika, ikony Ruchu Chorzów, którego pamięć Akademia wraz z UKS-em od wielu lat upamiętniają turniejami w pierwszych miesiącach roku oraz w czerwcu.
Turniej im. G. Cieślika - młodzi Niebiescy zagrali w Warszawie

Na tegorocznej, warszawskiej imprezie nie mogło oczywiście zabraknąć Niebieskich, którzy do stolicy udali się już wczoraj wczesnym rankiem. 

Cieszymy się że mogliśmy wziąć udział w turnieju o Puchar Legendy naszego klubu, jaką niewątpliwie był Gerard Cieślik. Na pewno organizacja stała na najwyższym poziomie, również jeśli chodzi względy sportowe. Spotkało się ze sobą szesnaście fajnych drużyn, które pokazały bardzo wysoki poziom piłkarski - mówi trener drużyny Jakub Brzozowski.

Gracze Ruchu nie zdołali niestety zdobyć czołowego miejsca w rozgrywkach. Trener docenia jednak postawę swoich młodych zawodników.

Jeśli chodzi o naszą grę, to myślę, że zaprezentowaliśmy się z niezłej strony, natomiast w kluczowych momentach zabrakło nam szczęścia. Czy to w zmaganiach grupowych gdzie w decydującym meczu o wyjściu z grupy straciliśmy bramkę w ostatniej minucie która zaważyła ze zajęliśmy tylko 3 miejsce, czy później kiedy w fazie pucharowej przegraliśmy w karnych z drużyną Lechii Tomaszów. Chciałem bardzo podziękować organizatorom, że również i oni uczcili pamięć o legendzie naszego klubu - komentuje szkolenoiwiec.

W turnieju tryumfowała drużyna Zagłębia Lubin, która w decydującym meczu pokonała Escolę Warszawa, natomiast na najniższym stopniu podium uplasowała się Jagiellonia Białystok. Miejsca niższe nie były klasyfikowane. 

Wyniki spotkań Niebieskich przedstawione zostały na grafice poniżej.

Źródło: AP Ruchu Chorzów


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: LittleMiTreść komentarza: Taką stajnię Augiasza można posprzątać tylko za odpowiednią kasę i pewność, że się ma wolną rękę do robienia porządków.Data dodania komentarza: 20.05.2026, 15:12Źródło komentarza: Ośrodek Pomocy Społecznej w Świętochłowicach nadal bez nowego dyrektora. Jest kolejna rekrutacjaAutor komentarza: InfoTreść komentarza: Przybył w sprawie transkrypcji zastępcy ?Data dodania komentarza: 20.05.2026, 08:07Źródło komentarza: Adam Andruszkiewicz z Kancelarii Prezydenta RP z wizytą w ChorzowieAutor komentarza: slazakTreść komentarza: Taaa chyba kolejne SB i ZOMO za nasze podatki!Data dodania komentarza: 19.05.2026, 07:20Źródło komentarza: W Chorzowie powstaje pierwsza w Polsce klasa służb specjalnych!Autor komentarza: katTreść komentarza: Czas na zmiany.Dość michałków.Data dodania komentarza: 18.05.2026, 20:39Źródło komentarza: Adam Andruszkiewicz z Kancelarii Prezydenta RP z wizytą w ChorzowieAutor komentarza: K.Treść komentarza: Coś wam to nie idzie. Zainteresowania nie ma?Data dodania komentarza: 18.05.2026, 17:42Źródło komentarza: Zainteresowani wynajmem przy ul. Michałkowickiej muszą się pospieszyć. Zostały trzy ostatnie mieszkania!Autor komentarza: K.Treść komentarza: To będzie ta młodzieżówka od "czolem wielkiej polsce" sajmonka i andruszkiewicza?Data dodania komentarza: 18.05.2026, 17:41Źródło komentarza: W Chorzowie powstaje pierwsza w Polsce klasa służb specjalnych!
Reklama
Reklama