Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kultowa ciężarówka Coca-Coli odwiedzi Chorzów?

Chorzów jest jednym z siedmiu miast, jakie rywalizują o wizytę czerwonej ciężarówki Coca-Coli. Trwa zabawa użytkowników specjalnej aplikacji. 
Kultowa ciężarówka Coca-Coli odwiedzi Chorzów?

Coca-Cola to jeden z najbardziej rozpoznawalnych napojów na świecie. Powstała w XIX wieku do dziś gasi pragnienie w gorące dni, a dzięki specjalnej kampanii reklamowej, stała się popularna także w te chłodniejsze. Święty mikołaj w czerwonym kubraczku, rozdający prezenty w Boże Narodzenie i popijający czarny napój, został spopularyzowany właśnie przez koncern Coca-Cola. Kolejnym znanym atrybutem marki, która przebojem wdarła się na świąteczne stoły, jest pewien czerwony pojazd. I nie chodzi tu bynajmniej o sanie ciągnięte przez renifery. 

Czerwona ciężarówka zaparkuje w Chorzowie?

Kultowy świąteczny wóz na pewno pojawi się w tym roku w czterech miastach w Polsce: Słupsku, Gnieźnie, Lublinie i Warszawie. Piątą lokalizację wskażą uczestnicy specjalnego konkursu. Można wybierać spośród siedmiu propozycji. Jedną z nich jest Chorzów

- Wśród miast, które w tym roku mogą wygrać przyjazd świątecznej ciężarówki Coca‑Cola w tym roku są: Bytom, Chorzów, Leszno, Elbląg, Białystok, Bochnia i Lubin - czytamy w komunikacie Coca-Coli. 

Aby wziąć udział w zabawie, należy pobrać aplikację Coca‑Cola, zdobyć punkty w grze i oddać głos na swoje miasto. W konkursie mogą brać udział osoby od 13. roku życia. Głosowania można dokonać od 15. listopada, a zakończy się ono 5. grudnia. Każdy uczestnik może zagłosować maksymalnie pięciokrotnie. Zwycięskie miasto będzie gospodarzem akcji w dniu 20. grudnia. 

Wyniki poznamy 6 grudnia. Szczegóły oraz regulamin konkursu znajdują się na oficjalnej stronie coca-cola.com

Fot. Coca-Cola


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Ooo to trzeba to nagłośnić .brak słów kim ci ludzie są,podobno w wodociągów też jest nie za ciekawie ludzie są zastraszaniData dodania komentarza: 15.05.2025, 22:09Źródło komentarza: Przed wyborami do rady nadzorczej ChSM: wojna na ulotki i kandydaci z krótkim stażemAutor komentarza: UWAGATreść komentarza: Ludzie, którzy chcą przejąć spółdzielnie są pokroju Śniechowskiego, a kto to? To obecny prezes Wodociągów, ale zasłynął fikcyjnymi meldunkami przed wyborami samorządowymi!!! Zdolni do wszystkiego! Uważajcie na nich!Data dodania komentarza: 15.05.2025, 17:29Źródło komentarza: Przed wyborami do rady nadzorczej ChSM: wojna na ulotki i kandydaci z krótkim stażemAutor komentarza: BolekTreść komentarza: Niskie opłaty - uśmiałby się kto. Od 30 lat, nic tylko podwyżki i podwyżki, po trochu, po więcej, na chama i inaczej. A ten zysk to gdzie idzie?Data dodania komentarza: 15.05.2025, 12:51Źródło komentarza: Przed wyborami do rady nadzorczej ChSM: wojna na ulotki i kandydaci z krótkim stażemAutor komentarza: MarianTreść komentarza: Spółdzielcy mają 2 wybory. Mogą wybrać źle osoby związane z Michałkiem, niemieszkające w zasobach ChSM, takie jak Ahnert, żona Kordeli czy żona radnego Hermana LUB zagłosować za dalszym rozwojem na osoby faktyczne związane z ChSM i jej sukcesem!!Data dodania komentarza: 14.05.2025, 22:40Źródło komentarza: Przed wyborami do rady nadzorczej ChSM: wojna na ulotki i kandydaci z krótkim stażemAutor komentarza: zenekTreść komentarza: Kasa ,kasa ,kasa czego tu nie rozumicie ludziska stadion sam sie nie wybuduje ,Prezydent obiecał stadion to musi znalesc jakos pieniadze ,oj bedzie sie działoData dodania komentarza: 14.05.2025, 19:41Źródło komentarza: Przed wyborami do rady nadzorczej ChSM: wojna na ulotki i kandydaci z krótkim stażemAutor komentarza: SpółdzielcaTreść komentarza: Jeżeli jeszcze nie wierz do czego prowadzą rządy Michałka to zapytaj kogoś kto pracuje w UM, spółce miejskiej, kulturze czy edukacji. Wtedy oczy Ci się otworzą!!!! Co to za ludzie i dlaczego warto obronić spółdzielnie przed grupą Saimona.Data dodania komentarza: 14.05.2025, 18:44Źródło komentarza: Przed wyborami do rady nadzorczej ChSM: wojna na ulotki i kandydaci z krótkim stażem
Reklama