Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Baner reklamowy

Nowo przyjęci policjanci już po ślubowaniu

Dzisiaj w sali sztandarowej chorzowskiej komendy odbyło się ślubowanie nowo przyjętych funkcjonariuszy. Uroczystość miała skromny charakter z uwagi na panującą epidemię. Nowi policjanci niebawem rozpoczną szkolenie podstawowe, a następnie zasilą szeregi chorzowskiego garnizonu.
Nowo przyjęci policjanci już po ślubowaniu

- Ślubowanie to bardzo ważny moment w życiu każdego policjanta. Wypowiedziane po raz pierwszy słowa roty wyznaczają drogę każdemu, kto zdecyduje się włożyć policyjny mundur - przekonują chorzowscy policjanci.

Ślubowanie od nowych policjantów przyjął Komendant Miejski Policji w Chorzowie mł. insp. dr Grzegorz Matuszek, gratulując nowym policjantom wyboru drogi życiowej i wstąpienia w szeregi policyjnej formacji. Podkreślił, że zobowiązali się oni strzec bezpieczeństwa i służyć obywatelom, a codzienną służbę powinni pełnić godnie i traktować ją z najwyższą powagą. Szef chorzowskiego garnizonu życzył nowym policjantom powodzenia w realizacji wyznaczonych zadań, satysfakcji z wymagającej i często trudnej profesji, sukcesów w służbie oraz aby zawsze wracali z niej bezpiecznie do swoich domów.

 

Źródło: KMP Chorzów



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: ChorzowiankaTreść komentarza: Może Zakład Zieleni w Chorzowie nie ma tego w kompetencjach. #referendumchorzówData dodania komentarza: 13.05.2026, 13:35Źródło komentarza: Prezydent Michałek zapowiada powołanie “Oficera Zieleni” i “Rady Kobiet”Autor komentarza: slazakTreść komentarza: Byłbym zapomnial! Mam nadzieje ze ten oficer bedzie pilnował i odpowiadał za wycinanie drzew w parku slaskim pod budowe mieszkan!Data dodania komentarza: 13.05.2026, 13:25Źródło komentarza: Prezydent Michałek zapowiada powołanie “Oficera Zieleni” i “Rady Kobiet”Autor komentarza: locolocoTreść komentarza: "Wyjdźmy spoza domów, zacznijmy coś robić dla siebie, dla swojej aktywności przy ludziach, przy różnych stowarzyszeniach – apelowała Agnieszka Kumor." tylko w jednym zdaniu użyła dwa razy słowa "siebie/swojej" ... typowa egoistka, która widzi tylko czubek własnego nosa .... Michałek teraz będzie powoływać takie twory, które będą robić tylko coś "dla siebie" zamiast dla miasta i mieszkańców .. w sumie to się wpisuje w jego narrację robienia tylko dla siebie, czyli teraz realizuje swoje marzenie stadionu dla Ruchu zadłużając resztę mieszkańców, którzy tego nie chcą .... Tego trzeba obecnie w rozpadającym się zrujnowanym mieście wszędobylskiej patologii ....Data dodania komentarza: 13.05.2026, 08:40Źródło komentarza: Prezydent Michałek zapowiada powołanie “Oficera Zieleni” i “Rady Kobiet”Autor komentarza: slazakTreść komentarza: Bzdurami sie zajmuje ten człowiek! Widać ze nie ma bladego pojęcia co robic z tym miastem echData dodania komentarza: 13.05.2026, 06:20Źródło komentarza: Prezydent Michałek zapowiada powołanie “Oficera Zieleni” i “Rady Kobiet”Autor komentarza: Deweloper ZieleniTreść komentarza: Kobietę z LGBT która deklaruje że ma żonę powołują do edykowania Chorzowianek ? Która to już rada i komisja do której ona należy i jakie są efekty jej pracy ? Wklejajcie juz te oświadczenia majątkowe bo chce zobaczyc ile za to wszystko bierzecieData dodania komentarza: 13.05.2026, 05:12Źródło komentarza: Prezydent Michałek zapowiada powołanie “Oficera Zieleni” i “Rady Kobiet”Autor komentarza: K.Treść komentarza: Poważnie? Chorzów potrzebuje oficera zieleni? W sensie, ze potrzebuje pana od kwiatkow? A pan od lawekni donic ma za duzo roboty? Moglby miec w zakresie czynnosci lawki, donice i kwiatki, bo urbanistyką sie nie zajmuje, rewitalizacja srodmiescia tez nie, wiec moze kwiatki bratki sratki niech sadzi.Data dodania komentarza: 12.05.2026, 21:44Źródło komentarza: Prezydent Michałek zapowiada powołanie “Oficera Zieleni” i “Rady Kobiet”
Reklama
Reklama